Окупанти знову руйнували порти: зернові ангари, елеватор та "Морвокзал"
2023-08-02 11:32:41
1517
1517
Під час нічної атаки безпілотників типу "Shahed-136" по Одещині, руйнувань зазнала портова інфраструктура – росіяни пошкодили елеватор, зернові ангари та вдарили по "Морвокзалу".
Росіяни знову намагалися нищити портову інфраструктуру. Внаслідок обстрілу Ізмаїлу пошкоджень та руйнувань зазнали елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, виробничі, складські та адміністративні приміщення.




Також суттєвих руйнувань зазнала триповерхова будівля "Морвокзалу".
Читайте також
10.07.2020>Агробізнес Life
6620
08.07.2014>Агробізнес Life
3474
18.01.2021>Техніка фермера
4688
14.10.2013>Трактори
8719
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів