Внаслідок російської агресії знищено майже 2300 одиниць сільгосптехники
2022-06-13 11:50:18
1693
1693
Станом на 8 червня аграрії з семи постраждалих від війни областей України загалом втратили майже 2300 одиниць сільгосптехніки.
Про це повідомляє LB.ua з посиланням на дані Мінагрополітики України.
"Станом на 8 червня маємо інформацію від сільгосптоваровиробників із 7 областей України про викрадену, знищену, пошкоджену сільськогосподарську техніку та обладнання внаслідок воєнних дій на території України. Загальні втрати склали 2281 одиницю техніки та обладнання», – йдеться у відповіді міністерства на офіційний запит видання.
Як уточнюється, вказаний показник стосується Київської, Сумської, Чернігівської, Луганської, Донецької, Херсонської та Миколаївської областей.
У міністерстві також зазначили, що реальна кількість може бути більшою, оскільки повідомлення про знищення сільгосптехники продовжують надходити.
Читайте також
20.04.2021>Законодавство
2630
18.04.2019>Агробізнес Life
3067
04.11.2019>Агробізнес Life
2478
27.05.2022>Техніка фермера
2270
08.12.2022>Агробізнес Life
2642
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів