1

Тема: Купити ноутбук

Всім привіт. Допоможіть з вибором якісного та надійного ноутбука. Вирішила почати працювати з дому, а тут без сучасної комп'ютерної техніки не обійтись.

2

Re: Купити ноутбук

Рекомендую вам вот этот вот сайт https://in-heat.kiev.ua/statti-ua/tepla … d-laminat/ на котором можно найти услуги укладки тёплого пола . У них вы сможете сразу и закупить товары для тёплого пола это очень удобно. Мне они очень понравились советую вам попробовать их)

3

Re: Купити ноутбук

Справді, якщо плануєте розпочати працювати віддалено, то бех якісної та надійної комп'ютерної техніки вам просто не обійтись. Думаю, що тут найкращим рішенням буде придбати макбук. Ноутбуки цього виробника користуються неабиякою популярністю в цілому світі. А замовити оригінальний макбук в Україні зможете на сайті магазину Технобот https://tehnobot.ua/ru/apple/mac/macbook-pro/. Обирайте модель, яка вам підходить, дізнавайтесь її характеристики, ціну та робіть покупку в онлайн режимі.

4

Re: Купити ноутбук

Я розглядаю варіант покупки макбука, шо правда, цілої суми грошей у мене немає, тому думаю що буду брати під виплату.

5

Re: Купити ноутбук

mizolda написав:

Всім привіт. Допоможіть з вибором якісного та надійного ноутбука. Вирішила почати працювати з дому, а тут без сучасної комп'ютерної техніки не обійтись.

Спочатку визначте, для яких конкретних завдань ви будете використовувати ноутбук. Це може бути робота з текстовими документами, відеомонтаж, програмування, веб-дизайн тощо. Чітко визначте свої потреби, і це допоможе зорієнтуватися в характеристиках.
Та якщо вам важлива мобільність, зверніть увагу на час автономної роботи ноутбука. Довший час автономної роботи буде зручним для роботи віддалено або в дорозі.
Щодо мене - для себе розглядаю ігрові ноутбуки gazeta.ua.

6

Re: Купити ноутбук

Добрый вечер, у меня недавно сломался ноутбук, там очень много ценных файлов как по работе так и личных, поэтому пришлось их спасать. В итоге все благополучно закончилось, поэтому могу подсказать опытных специалистов. Вот в 2023 году лучший сервис по восстановлению данных с жесткого диска