1

Тема: Електронний ключ та підпис

Я недавно почула про електронні ключі та підписи і зацікавився цією темою. Чи можете ви розповісти, як працює процес отримання електронного цифрового підпису та створення електронного ключа в сервісі DepositSign? Чи є це складним?

2

Re: Електронний ключ та підпис

Отримання електронного цифрового підпису та створення електронного ключа в DepositSign досить простий процес. Спершу вам потрібно зареєструватися на їхньому сайті та надати необхідні документи для ідентифікації. Потім ви отримаєте інструкції щодо подальших кроків.

3

Re: Електронний ключ та підпис

yaroslavs написав:

Отримання електронного цифрового підпису та створення електронного ключа в DepositSign досить простий процес. Спершу вам потрібно зареєструватися на їхньому сайті та надати необхідні документи для ідентифікації. Потім ви отримаєте інструкції щодо подальших кроків.

Дякую за відповідь! Це звучить досить просто. А чи можливо використовувати цей електронний підпис для різних документів, наприклад, для угод чи звітів?

4

Re: Електронний ключ та підпис

Звісно, електронний цифровий підпис можна використовувати для різних видів документів, включаючи угоди, звіти, листи, декларації та інші юридично значущі документи. Він надає юридичну силу вашим електронним документам і дозволяє підтверджувати автентичність ваших підписів.
На depositsign.com вам буде нескладно зробити електронний ключ. Також важливо відзначити, що DepositSign забезпечує високий рівень захисту даних, що дозволяє надійно використовувати електронний підпис для найважливіших операцій. Загалом, використання електронного підпису у DepositSign - це надійний та зручний спосіб підтвердження вашої особи в електронному форматі. Розповідаю вам зі свого власного досвіду.

5

Re: Електронний ключ та підпис

Дуже дякую. Я шукала цю інформацію.

6 Востаннє редагувалося mizolda (12-04-2024 21:35)

Re: Електронний ключ та підпис

А ще хочу додати стосовно ЕЦП . ЕЦП — це електронний цифровий підпис, термін використовувався до листопада 2018 року. Зараз називають КЕП, але технічного погляду між КЕП і ЕЦП різниці немає. Сервіс «Вчасно.КЕП» мені порекомендували, то я вирішила розібратися в цих нюансах.