1

Тема: Договора купли-продажи. Что это такое?

Пановє аграрії! Якщо Вам потрібно переоформити сільхозгосподарську, будівельну чи спеціальну техніку, ласкаво просимо до нашого шалашу! Мінімальні ціни та повагу гарантуємо! Це не реклама, а пропозиція! Возможна работа по "Новой почте"  СЛАВА УКРАЇНІ!!!

2

Re: Договора купли-продажи. Что это такое?

До речі, я чув таке, що є компанія СПЕЦЗНАК і вона допоможе якомога швидше зробити договір купівлі-продажу по низькій ціні. Чи знає хтось де є її філіали? Адже я хочу купити собі новенький трактор для обробки декількох гектарів. Я знаю що цей договір є досить складним, та знаючи нашу систему робити його довго, а знайомі казали, що за допомогою професіоналів із вищезазначеної компанії зробили це дуже швидко. Якщо в когось є інформація прошу поділитись. Дякую!

3

Re: Договора купли-продажи. Что это такое?

спасибо за дельную информацию

4

Re: Договора купли-продажи. Что это такое?

Bogdan& написав:

Мне кажется все и так об этом знают.

Далеко не все, народ в массе своей необразован и ленив. Было бы иначе, не происходило бы сейчас такое безобразие http://weekly-news.ru/news/5990-kak_rab … takoe.html А нет, клиент находится и бизнес идет.

5

Re: Договора купли-продажи. Что это такое?

Договор купле-продажи это обычный договор между сторонами и утвержденный у нотариуса.

6

Re: Договора купли-продажи. Что это такое?

Добрий день. Як показала практика перед покупкою будь-якої техніки, необхідно уточнити всі нюанси і вкотре перевірити і підрядника на платіжну спроможність і саму техніку не перебуває вона в кредиті чи заставі... Ось тут через сервіс можна переглянути всю необхідну інформацію і оформити витяг з дрорм https://opendatabot.ua/open/drorm зручно, швидко та офіційно.