1

(3 відповідей, залишених у Удобрения)

Чи страхували ви колись своє авто від викрадення? Як гадаєте чи потрібна така страховка?

2

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Купили мы себе дачку в этом году. Там стоит полуразвалившийся домик, но хочется более надежное строение чтобы и инструмент оставить, и еду приготовить, и пожить пару дней. Как думаете строить или может взять модульный?

3

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Как вы научились вязать? Какие советы дадите человеку который хочет научится? Где искать идеи и советы по вязанию?

4

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Привет всем! Подскажите, кто может претендовать на алименты и что нужно сделать чтобы их получать?

5

(3 відповідей, залишених у Удобрения)

Думаю выделить на этот подарок 2-3 тысячи. Надеюсь за такую сумму я могу что-то нормальное найти? И желательно чтобы можно было его купить в Харькове. Паровые системы не стоит, она точно не будет с таким разбираться. Отдельно отпариватель куплю и все.

6

(3 відповідей, залишених у Удобрения)

Моя мама попросила купить ей в подарок на день рождения новый утюг. Какие они сейчас вообще бывают? Как выбрать качественный? Сколько стоит хороший утюг? А какую марку выбрать? У меня утюгу просто лет десять наверное и как-то не было нужды интересоваться новинками в этой области. Жду ваших советов.

7

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Чи можна якимось чином придбати квартиру в Дубаї від забудовника? Що для цього потрібно? І куди краще звернутися за допомогою?

8

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Маю квартиру, яка стоїть без діла. Лишилася від бабусі, продавати поки не хочу, зараз трішки не той час. Думаю здати. Але хочеться нормальним людям. Підкажіть, як безпечно здати квартиру, щоб потім не робити капітальний ремонт, чи взагалі не шукати квартирантів які наробили купу боргів?

9

(3 відповідей, залишених у Удобрения)

Чим займаєтесь у вільний час? Мені стало цікаво розібратися в крипті. Читаю різні статті, навіть 1 семінар вдалося відвідати.

10

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

У мене питання, яку рекламу краще обрати для продажу сільгосп продукції?

11

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Таке питання, у столиці можна придбати приміщення під офіс? Чи переважно це оренда? Хочу щоб було моєю власністю, і кожного місяця не витрачатися на оренду.

12

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Интересно узнать как бы вы поступили и что вообще делать в такой ситуации. Прожив с мужем 20 лет решили развестись, жена подает на алименты, отец требует днк тест, и тут оказывается что он не биологический отец. Как быть?

13

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Хочу спросить... решила пара заключить брак, не совсем обычный, только на бумаге, а так они будут жить отдельно, каждый своей жизнью. Это вообще наказуемо?

14

(1 відповідей, залишених у Удобрения)

Доброго дня, можливо ви мені підкажете. Якщо купувати квартиру на вторинному ринку, є якийсь збір за переоформлення? Скільки коштує така послуга?

15

(2 відповідей, залишених у Удобрения)

Привіт усім!

Нещодавно у мене виникла потреба встановити систему відеоспостереження у своєму будинку. Зважаючи на зростаючу кількість крадіжок та вандалізму в нашому районі, я розумію, що така система стає необхідністю для забезпечення безпеки моєї родини та власності.
Перед тим, як розпочати процес вибору сервісу відеоспостереження, хочу почути ваші рекомендації та досвід у цій галузі. Можливо, ви вже мали справу з певними компаніями або послугами, які забезпечують надійне відеоспостереження. Я ціную вашу експертність та думку про те, як краще захистити свій будинок.
Особисто, я шукаю сервіс, який має високу якість зображення та надійність в роботі. Будь-які поради про виробників камер, характеристики та особливості систем будуть цінними для мене. Також цікавить варіант віддаленого доступу до відеозаписів, щоб бути в курсі того, що відбувається в будинку навіть коли нікого немає вдома.
Має хтось з вас рекомендації щодо надійних компаній, які займаються встановленням відеоспостереження? Які аспекти мені слід врахувати при виборі системи? Якщо у вас є позитивний або негативний досвід, будь ласка, поділіться ним.

16

(4 відповідей, залишених у Удобрения)

Прежде чем тулить свои глупые посты читали бы тему

17

(4 відповідей, залишених у Удобрения)

Вообще-то речь и вопрос о другом

18

(4 відповідей, залишених у Удобрения)

Привет всем! Я бы хотел поднять на обсуждение интересный вопрос о том, можно ли развестись онлайн в Украине. Сейчас в условиях пандемии все больше процессов переносятся в онлайн-режим, и многие люди задаются вопросом, как это касается процедуры развода. Я бы хотел услышать ваше мнение и опыт на эту тему. Думаете, что развод в онлайн-режиме это удобно или есть какие-то риски?

19

(3 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

Ребята, а у вас есть свое жилье? Сколько сейчас стоит приличная квартира на 3 комнаты в Киеве?

20

(9 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

Меня сестра просит подарить ей пылесос с функцией пара. Я если честно в них не очень разбираюсь какой лучше, какие марки есть. Поэтому хочу посоветоваться с вами. Скажите на что вообще обращать внимание покупаю себе такого помощника?

21

(9 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

Хочу поговорить на тему подарков

22

(2 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

Кто работает с Illustrator? Как там нарисовать снежинку?

23

(2 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

А сложно связать тапочки? У меня есть много ниток, хочу что-то полезное с них сделать

24

(2 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

Мені потрібно їхати на своєму авто за кордон, підкажіть де купити зелену картку?