1

Тема: Порадьте якісний нагрівач води в басейн

Я тільки-но встановила басейн у дворі і зіткнулася з питанням вибору нагрівача. Щиро кажучи, я в цьому повний нуль. Який нагрівач краще вибрати? Що потрібно враховувати під час виборів? Буду вдячна за пораду!

2

Re: Порадьте якісний нагрівач води в басейн

Вибір нагрівача залежить від багатьох факторів. Важливо врахувати розмір басейну, клімат у вашому регіоні та бюджет. Існують три основні типи нагрівачів: сонячні, тепловий насос та електричні. Сонячний - екологічний варіант, але залежить від погоди. Тепловий насос – ефективний, але потребує початкових вкладень. Електричні – прості у використанні, але можуть бути дорогими в експлуатації. Вибір залежить від ваших уподобань.

3

Re: Порадьте якісний нагрівач води в басейн

Дякую за пояснення! У нас мінливий клімат, тож, мабуть, сонячні не підійдуть. Тепловий насос звучить цікаво, але які саме початкові інвестиції? І чи є якісь спеціальні бренди, які варто звернути увагу?

4 Востаннє редагувалося yaroslavs (31-08-2023 14:33)

Re: Порадьте якісний нагрівач води в басейн

kateryna написав:

Я тільки-но встановила басейн у дворі і зіткнулася з питанням вибору нагрівача. Щиро кажучи, я в цьому повний нуль. Який нагрівач краще вибрати? Що потрібно враховувати під час виборів? Буду вдячна за пораду!

Для басейну рекомендую звернути увагу на каталог нагрівачів https://aquapolis.ua/oborudovanie-dlja- … -vody.html від інтернет магазину “Aquapolis”. Там ви знайдете різноманітні моделі теплових насосів та електричних нагрівачів. Однією з чудових моделей є "ThermoPro 3000". Вона має високу ефективність, здатна підтримувати комфортну температуру навіть за низьких показників зовнішнього повітря. Завдяки інверторній технології вона економічна в експлуатації. Крім того, вона має простий і зрозумілий інтерфейс управління.

Якщо у вас є можливість інвестувати трохи більше, то ThermoLux 5000 вважається одним з найкращих варіантів на ринку. Він має додаткові функції управління через смартфон, більш високу продуктивність та тривалий термін служби.

https://i.postimg.cc/qvYPSXDy/image.png