1 Востаннє редагувалося kateryna (29-09-2023 13:24)

Тема: До кого звернутись за юридичною адресою?

У мене виникло питання: де можна взяти в оренду юридичну адресу? Я тільки починаю свій бізнес і не зовсім розумію, як це працює. Я чула, що для реєстрації фірми потрібна юридична адреса, але де її взяти і скільки це коштує? Буду вдячна за будь-яку інформацію та поради!

2

Re: До кого звернутись за юридичною адресою?

Я теж стикався з цим питанням, коли розпочинав свій бізнес. Це дійсно важливий крок, і багато підприємців шукають підходящу юридичну адресу. Можу сказати, що це досить поширений запит, і багато компаній пропонують послуги оренди юридичних адрес. Проте кожна з них має свої умови та вартість. Тому краще провести невеликий аналіз ринку та вибрати опцію, яка підходить саме вам.

3

Re: До кого звернутись за юридичною адресою?

Дякую за пораду! Але, чесно кажучи, мені все одно не зовсім зрозуміло, як обрати підходящу компанію для оренди юридичної адреси. Чи є якісь критерії, на які варто звернути увагу? І як переконатися, що компанія надійна? Боюся зробити неправильний вибір.

4

Re: До кого звернутись за юридичною адресою?

kateryna написав:

У мене виникло питання: де можна взяти в оренду юридичну адресу? Я тільки починаю свій бізнес і не зовсім розумію, як це працює. Я чула, що для реєстрації фірми потрібна юридична адреса, але де її взяти і скільки це коштує? Буду вдячна за будь-яку інформацію та поради!

В Україні зараз існує безліч компаній, які надають послуги оренди юридичних адрес https://faktoria.kiev.ua/uk/yuridichna-adresa-v-kyevi/ один з перевірених варіантів, який я можу рекомендувати, це компанія "Факторія". Вони вже багато років займаються орендою юридичних адрес у Києві і мають добру репутацію.

Крім того, "Факторія" спеціалізується на юридичних питаннях, тому вони можуть допомогти вам і з іншими юридичними питаннями, пов'язаними з бізнесом. Мені дуже подобається саме ця компанія, тому що вони давно на ринці та можуть себе зарекомендувати.

https://i.postimg.cc/pd4nfSZn/image.png