1

Тема: Потрібне лікування зубів у Києві

Доброго дня всім! Мене цікавить досвід лікування зубів у Києві, зокрема, чи можете ви порекомендувати доброго стоматолога або клініку поблизу метро Позняки? Мої зуби потребують якісного обстеження і можливо лікування. Буду вдячний за ваші рекомендації та досвід!

2

Re: Потрібне лікування зубів у Києві

Доброго дня! Я хочу розповісти вам про свій досвід лікування у стоматологічній клініці "Smile" біля метро Позняки. Ця клініка, на мою думку, одна з найкращих у Києві. Лікарі тут дуже професійні і уважні до пацієнтів.

3

Re: Потрібне лікування зубів у Києві

kateryna написав:

Доброго дня! Я хочу розповісти вам про свій досвід лікування у стоматологічній клініці "Smile" біля метро Позняки. Ця клініка, на мою думку, одна з найкращих у Києві. Лікарі тут дуже професійні і уважні до пацієнтів.

Дякую за відповідь! Я обов'язково розгляну варіант з цыэю клінікою. Але я все ще відкритий до інших рекомендацій. Можливо, хто-небудь має ще якісь підказки чи історії про інші клініки?

4

Re: Потрібне лікування зубів у Києві

Доповню ще дещо про свій досвід, можливо пригодиться вам... Мені потрібно було видалити зуб мудрості, і я була дуже знервована, але лікар зробив все дуже швидко і безболісно. Вони також пропонують різноманітні опції для оплати лікування. Бо я й сама нещодавно шукала стоматологічну клініку smile-dent.kiev.ua саме біля метро Позняки : ) Мені їх рекомендувала моя колега. Дуже вдячна їй. Я залишилася повністю задоволена їхнім обслуговуванням і результатами. А якщо вас зацікавить детальніша інформація про клініку "Smile", я можу поділитися більш детальніше. Рекомендую звернутися до них для лікування зубів у Києві.
https://skrinshoter.ru/s/021023/DgYO8Rwu.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-02-10-2023%2010:56:47.jpg

5

Re: Потрібне лікування зубів у Києві

yaroslavs написав:

Дякую за відповідь! Я обов'язково розгляну варіант з цыэю клінікою. Але я все ще відкритий до інших рекомендацій. Можливо, хто-небудь має ще якісь підказки чи історії про інші клініки?

Можу теж поділитися своїм досвідом.

6

Re: Потрібне лікування зубів у Києві

Я лікую зуби у Vix Clinic. Мені дуже подобається обслуговування та результат. Буквально кілька днів тому зробив чистку. Ціна на професійну чистку зубів відповідає якості послуг. Тут працюють справжні професіонали, які підходять до своєї роботи з великою увагою. Я б точно рекомендував Vix Clinic усім, хто шукає якісне лікування зубів у Києві!