1

Тема: Модульний будинок у Києві

Чи може хтось порекомендувати компанії у Києві, які спеціалізуються на модульних будинках? Як проходила вся процедура вибору, проєктування та будівництва? Чекаю на ваші думки та досвід.

2

Re: Модульний будинок у Києві

Здравствуйте! Я вирішила розширити свій гостьовий комплекс біля Києва, замовивши модульний будинок в КарпатиБудКаркас https://www.kiev-karkas.com.ua/modulni-budynky/ Мені було важливо, щоб будинок був швидко зведений, екологічний та зручний для гостей. Компанія відмінно справилася з задачею, врахувавши всі мої побажання. Будинок вийшов дуже комфортним та стильним, ідеально підходить для тих, хто шукає затишне місце для відпочинку. Я дуже задоволена якістю будівництва та рівнем обслуговування, який надала КарпатиБудКаркас.

3

Re: Модульний будинок у Києві

kateryna написав:

Чи може хтось порекомендувати компанії у Києві, які спеціалізуються на модульних будинках? Як проходила вся процедура вибору, проєктування та будівництва? Чекаю на ваші думки та досвід.

Ви вже знайшли?

4

Re: Модульний будинок у Києві

Я також цією темою зацікавилась та подивилась, яка ціна модульного будинку ,  український завод виробник енергоефективних модульних будинків «СIП АТЛАС» такі пропонує. І тут дуже гарний вибір проєктів. В такому будинку зручно та комфортно проживати навіть сім'ї. Я вже також планую собі такий будиночок придбати, настільки мені вони сподобались. Раджу й вам подивитись, бо завжди краще порівнювати пропозиції від різних виробників.