1

Тема: Хочу замовити просекко!

Всім привіт! Потрібна ваша допомога. Я організовую велике сімейне святкування і хочу замовити просекко в достатній кількості, щоб усім вистачило. Чи є якісь поради щодо вибору просекко, яке буде і смачним, і не дуже дорогим, адже гостей буде багато?

2

Re: Хочу замовити просекко!

Для великого святкування я б порекомендував звернути увагу на просекко з апелацією DOC, яка забезпечує хороше співвідношення ціни та якості. Ці напої виробляються в більших об'ємах, тому вони доступніші, але при цьому зберігають достатню якість, щоб порадувати ваших гостей. Також можеш розглянути варіанти купівлі великої партії, часто на такі замовлення діють знижки.

3

Re: Хочу замовити просекко!

Якщо шукаєш просекко для великої кількості гостей, то раджу знайти гарний імпортер або дистриб'ютор, який може запропонувати просекко непоганої якості за вигідною ціною. Особисто я вважаю, що не варто переплачувати за бренд, але знайти оптимальне співвідношення "ціна-якість". Іноді менш відомі виробники пропонують чудові варіанти, які ідеально підійдуть для масових заходів, не обтяжуючи при цьому бюджет.

4

Re: Хочу замовити просекко!

kateryna написав:

Якщо шукаєш просекко для великої кількості гостей, то раджу знайти гарний імпортер або дистриб'ютор, який може запропонувати просекко непоганої якості за вигідною ціною. Особисто я вважаю, що не варто переплачувати за бренд, але знайти оптимальне співвідношення "ціна-якість". Іноді менш відомі виробники пропонують чудові варіанти, які ідеально підійдуть для масових заходів, не обтяжуючи при цьому бюджет.

Мої друзі і я вирішили організувати вечірку під відкритим небом, де ми могли б насолоджуватися зірками і відпочивати від повсякденного стресу.
Для цієї особливої ночі мені знову знадобився надійний алкоголь. Сайт Маудау пропонує великий вибір Просеко https://maudau.com.ua/category/ihrysti- … o-prosecco і я обрав один з них. Його глибокий смак і аромат ботанічних трав додали нотку екзотики цій вечірці. Магазин завжди готовий допомогти вам знайти найкращий алкоголь для будь-якої події!

https://i.imgur.com/sWFtuHE.png