1

Тема: Яке шампанське обрати?

Хочу вибрати ідеальне шампанське, але зовсім не знаю, з чого почати. Чула про різні рівні солодощі в шампанському та про різноманіття брендів, але як підібрати те, що підійде саме для святкової вечері? Чи є якийсь спосіб дізнатись, яке шампанське буде гармоніювати з легкими закусками? Можливо, хтось може порадити конкретні марки чи види шампанського, які відмінно підійдуть для таких випадків?

2

Re: Яке шампанське обрати?

Особливо важливо розуміти, що шампанське поділяється на категорії за рівнем солодощі: від брют, який є найменш солодким, до демі-сек, який містить більше цукру. Для святкового заходу з легкими закусками, наприклад, устрицями або свіжими фруктами, ідеально підійде брют або екстра-брют, тому що їх свіжість і мінімальний вміст цукру чудово доповнюватимуть страви.

3

Re: Яке шампанське обрати?

Зараз, коли я більше знаю про типи солодощі, мені легше зробити вибір. Якщо можна, підкажіть, будь ласка, конкретні бренди або моделі шампанського, які здобули визнання серед кендзюрів. Я б хотіла знайти шампанське, яке не лише відповідає якісним стандартам, а й має відмінні відгуки від експертів.

4

Re: Яке шампанське обрати?

kateryna написав:

Зараз, коли я більше знаю про типи солодощі, мені легше зробити вибір. Якщо можна, підкажіть, будь ласка, конкретні бренди або моделі шампанського, які здобули визнання серед кендзюрів. Я б хотіла знайти шампанське, яке не лише відповідає якісним стандартам, а й має відмінні відгуки від експертів.

Раджу подивитись в інтернет магазин Maudau, де ви знайдете великий вибір шампанського Asti https://maudau.com.ua/category/ihrysti- … =asti-asti виробний відомий своїм яскравим фруктовим смаком і м'якою солодкістю, ідеально підходить до десертів чи фруктових страв. Особливо варто звернути увагу на такі марки як Martini Asti та Cinzano Asti. Martini Asti вирізняється збалансованим смаком з нотами груші та абрикоса, тоді як Cinzano Asti пропонує легшу текстуру і свіжість мускатного винограду.

Обидва ці вина створюються методом Charmat, коли бродіння проходить у закритих резервуарах, забезпечуючи збереження природної свіжості та ароматів. Ціни в Maudau також дуже привабливі, що робить можливість купити якісне шампанське за доступною ціною.

https://i.postimg.cc/wvpV1M0F/image.png