Тайтен Машинері Україна спільно із KUHN Україна вітають НУБіП із 125-річчям

2023-05-26 13:49:55 1335
Тайтен Машинері Україна спільно із KUHN Україна вітають НУБіП із 125 річницею

Точний висів, точний обробіток, збір врожаю без втрат. Інструменти для точного землеробства разом із сучасною технікою та навчальними матеріалами від KUHN, RAVEN, XAG, презентували в Національному університеті біоресурсів та природокористування до святкування 125-річчя університету.

Кращі інструменти – для кращих фахівців. Святкування 125-річчя університету НУБіП перетворилося на технологічний бум для студентів. У свій час чимало спеціалістів Тайтен Машинері Україна були випускниками НУБіП, а сьогодні – допомагають студентам опановувати нові технології та мати майбутнє в агробізнесі, даючи можливість ознайомитися з технологіями та технікою.

– Я пам'ятаю цю аудиторію, цей корпус – розповів Дмитро Баранов, комерційний директор Тайтен Машинері Україна, – і добре знаю, як це, після отримання диплому, працювати, вчитися та йти вперед. Тому разом з партнерами ми облаштували навчальну аудиторію обладнанням та технікою, щоб студенти могли вже зараз бачити те, із чим будуть працювати в сучасній аграрній галузі.

В технологічному центрі були представлені розкидач добрив з лінійки KUHN AXIS 30.2 W, прес-підбирач KUHN VB3160 OPTICUT, а також навігаційні системи Trimble, система управління виливом та якістю краплі Raven HAWKEYE 2 і макет дрона-обприскувача XAG V40. На демонстраційному майданчику також розташували самохідну техніку – трактори CASE IH PUMA 210 ELEC та CASE IH MAXXUM 125 разом з плугами KUHN MULTI-MASTER 123, KUHN MULTI-LEADER 8T та 8-рядною сівалкою точного висіву KUHN KOSMA М 500.

Молодь – це наше майбутнє. Точне землеробство – це також майбутнє кожного успішного аграрія – розповідає Максим Романовський, керівник відділу точного землеробства Тайтен Машинері Україна, – і наша задача, щоб це майбутнє настало, адже зараз для цього найбільш вдалий час. Тому ми завжди раді поглиблювати співпрацю із провідними фаховими вузами, щоб бути ближчими до студентів, щоб вони могли доторкнутися до нових технологій і навчатися на прикладі техніки від провідних світових лідерів. Також ми будемо раді бачити студентів і випускників у дружній команді Тайтен.

Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна», зі своєї сторони подякував колективу НУБіП за їх колосальний внесок у розвитку агросектору України та відкритість до співпраці, зазначивши, що кращі студенти НУБіП отримають стипендію від KUHN.

Компанія Тайтен Машинері Україна сьогодні – це провідний постачальник техніки і технологій точного землеробства для сучасного агробізнесу, взірець вітчизняного ринку із побудови робочої бізнес-моделі в аграрному секторі, яка базується на європейських принципах і засадах прозорості, послідовності та клієнтоорієнтованості. 67% наших співробітників працюють та розвиваються в компанії більш, ніж 5 років, що свідчить про високий рівень лояльності кадрів Тайтен Машинері Україна. Ми будемо раді бачити випускників НУБіП в своїй команді, навчати та розвивати їх для виведення на новий рівень професіоналізму, створюючи справжніх фахівців для підтримки аграрного сектора найродючішої країни світу.  

Ми наймаємо працівників у різних куточках України і завжди будемо раді Вас бачити у своїй команді!

Щоб надіслати своє резюме для стажування у Тайтен Машинері Україна, будь ласка, скористайтеся електронною адресою: [email protected]

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна – підписуйтесь на сторінку Facebook: https://www.facebook.com/titanmachinery.ua/ 

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії: https://www.linkedin.com/company/17887036/admin/  

Акційні сезонні агрегати на супер-вигідних умовах зібрано на окремій сторінці Тайтен Машинері Україна за посиланням: https://promo.titanmachinery.ua/sale 

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР