Group DF спрямувала 933,8 млн грн на допомогу Україні

2023-09-27 10:00:32 492
Group DF спрямувала 933,8 млн грн на допомогу Україні

З початку повномасштабної війни до 1 вересня 2023 року бізнеси Group DF надали допомогу українцям та ЗСУ на загальну суму 933,8 млн грн.

За 1,5 роки гуманітарна допомога охопила понад 5,7 млн людей по всій Україні. Благодійні ініціативи здійснюються зусиллями азотного, титанового, газового, медійного та логістичного бізнесів Group DF, акціонера, волонтерських груп співробітників наших бізнесів.  

В рамках Проекту «Авто для ЗСУ» військовим було передано 958 автомобілів та 93,4 тис. л  пального. Транспортні засоби надавались відповідно до замовлень військових, які захищають нашу країну у гарячих точках. Крім легкових автомобілів ми також надавали самоскиди, бортові автомобілі, фургони, автокрани та екскаватори. Автомобілі пройшли технічний огляд та були підготовлений для використання – як в цивільних умовах, так і на передовій. Деякі автомобілі було переобладнано відповідно заявок спеціальних армійських підрозділів.

Бізнеси Group DF продовжують забезпечувати підтримку ВСУ в рамках Проекту «Контрнаступ». Ми передали 138 сучасних дронів для ЗСУ, 5 антидронних систем, 8 спеціальних радіоелектронних систем виявлення та глушіння, 14 спецобладнання/авто для ППО, 13 мобільних штабів, 201 засобів зв'язку, 216 тепловізорів.

Group DF продовжує реалізацію межах проекту «Зігріємо наших». Заводи RGC Production спільно з підприємствами «Рівнеазот» і «Черкаський «Азот» виготовили 2200 печей-буржуйок для ЗСУ та поставили 260 генераторів для потреб цивільних та військових.

У проекті «Медицина» на потреби госпіталів та закладів Міністерства охорони здоров'я було передано 1760 т. ліків, а також медичне обладнання: монітори, офтальмоскопи, ларингоскопи, портативні дихальні апарати для дорослих та дітей. Азотні підприємства холдингу OSTCHEM відвантажили лікарням 489 тис. кубометрів медичного кисню. Допомога надається лікарням та центрам реабілітації пораненим у 12 областях. Підприємства Групи підтримують БФ «Дитяче серце» надаючи допомогу Центру дитячої кардіології та кардіохірургії «Охматдит» для дітей, які постраждали від вибухів.

У рамках проекту «Відновлення міст» бізнеси Group DF працюють над відновленням енергетичної інфраструктури та водопостачання, допомагають у ремонті зруйнованих навчальних закладів, що сприяє відновленню життя українців на деокупованих територіях України.

«Три нових соціальних проекти, які ми зараз ініціюємо, стосуються реабілітації поранених, допомоги дітям тимчасово переміщених українців, а також проектів розвитку деокупованих сіл. З початку війни ми не припиняємо надавати допомогу містам, армії та постраждалим українцям. Попри те, що бізнесу зараз дуже непросто, в нас низка активів зруйновані окупантами, ми продовжуємо забезпечувати замовлення від військових та від адміністрацій міст присутності нашого бізнесу. Це соціальний обов’язок українського бізнесу, ми віримо, що це пришвидшить перемогу та подальше відновлення країни. 1822 наших співробітників продовжують тримати оборону нашої країни», – коментує Олег АРЕСТАРХОВ, керівник корпоративних комунікацій Group DF.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР