Аграрії отримають 390 млн грн дотацій на розвиток господарств
1803
Понад 390 млн грн грантових коштів отримали від Світового банку. Це вже другий цього року транш від міжнародних партнерів
Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль.
Зокрема, як і раніше, ці кошти планують виплатити на дотації:
- корови – 56 млн 497 тис. грн;
- вівці/кози – 2 млн 478 тис. грн;
- залишок піде на виплати субсидій на 1 га. Мова йде про бюджетні дотації у розмірі 4 тис. грн на одиницю (1 га) для провадження с/г діяльності.
Перший транш в розмірі понад 386 млн уже виплачений 7 766 тисячам фермерських господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.
«Вдячний партнерам за підтримку українських аграріїв. Мінагрополітики продовжує співпрацювати з міжнародними організаціями, аби залучити кошти в розвиток галузі», – наголосив Віталій Коваль.
2747
2069
3245
1698
2188
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів