Скільки зараз коштує придбати автомобіль у кредит

2023-04-07 15:30:04 1224
Скільки зараз коштує придбати автомобіль у кредит

Один з головних факторів фінансової стабільності – поширеність кредитних інструментів. І лідери автомобільного ринку охоче пропонують можливість придбати автомобіль в кредит, хоча в багатьох випадках умови могли бути привабливішими.

Враховуючи війну в країні добре, що такі пропозиції взагалі є. Отже, скільки зараз коштує придбати авто у кредит?

Ми вирішили порівняти пропозиції по кредитуванню декількох гравців авторинку. На перший погляд умови досить близькі та змінюються у відповідності до зміни терміну фінансування чи суми першого внеску. І це пояснюється не тільки конкуренцією, але й досить агресивною політикою одного з партнерів – фінансової установи «Креді Агріколь Банк». Його пропозиції можна знайти у всіх дилерів ключових імпортерів. Причому, нерідко цей французський банк «маскується» під фірмовими програмами AWT Financial Services або «Тойота Кредит» тощо. До речі, «Креді Агріколь Банк» в цьому році святкуватиме 30-річчя роботи в Україні - це найстаріша іноземна фінансова установа.

Тим не менше, вистачає пропозицій і від інших, в тому числі, українських банків. Десь умови кращі, десь гірші, тут потрібно дуже уважно вивчати всі нюанси не лише відкритих пропозицій, а особливо індивідуальних, розрахованих продавцем особисто під ваші можливості та конкретну модель автомобіля.

До прикладу, я попросив менеджера Рено Україна розрахувати кредитну пропозицію на Renault Koleos II. Повнопривідний кросовер з двигуном 2.5 (171 к.с.) та варіатором в топовій комплектації Zen коштує в столичному автосалоні 1 220 423 грн. Плюс деякі опції та його ціна зросла до кругленької суми в 1 267 000 грн. Але завдяки програмі Renault Finance передбачена непогана знижка в 102 000 грн персонально для мене. Досить приваблива пропозиція для максимально укомплектованого автомобіля такого класу. Чи не так?

Давайте рахувати. Фінансова пропозиція на цей автомобіль наступна: передоплата 40% (349 500 грн), термін кредитування 60 місяців, відсоткова ставка 14,9%. Реєстрація складе 64 113 грн, страхування КАСКО (7,24%) на один рік 91 731 грн, ОСАГО на рік 2400 грн, єдиноразова комісія банку (2,9%) 24 830 грн та витяги до державного реєстру рухомого майна ще 750 грн. Разом 533 323 грн – це сума яку треба викласти, щоб виїхати на автомобілі з автосалону.

Потім доведеться щомісяця виплачувати 20 323,87 грн, погашаючи тіло кредиту з відсотками, і так на протязі 60 місяців. Загальні виплати складуть 1 219 432 грн – це загальна сума кредиту 856 193 грн (з урахуванням страхування життя) та відсотки за обслуговування. Сюди ще треба додати КАСКО та ОСАГО за чотири роки – це ще близько 376 500 грн. Загальна ціна Renault Koleos II за таких умов складе майже два мільйони гривень, якщо точніше то 1 945 432 грн. Тобто, кредитна переплата складе більше третини від вартості такого автомобіля за повну ціну.

Багато це чи мало, кожен вирішує для себе особисто. Загальні ж правила прості: чим більший аванс є можливість внести та чим швидше вдасться розрахуватись по кредиту, тим менше доведеться переплачувати. Але не маючи грошей взагалі (як колись до 2008 року), вже не вийде поїхати додому на новенькому автомобілі: мінімум третину вартості машини треба мати в кишені.

Окрім моделі Koleos кредитні пропозиції «Renault Бонус» доступні також для Duster, Express та Master. В тому числі на комерційні фургони. Для бізнесу подібна пропозиція може бути вигідна, адже індивідуальні умови кредитування, особливо партії з декількох автівок, можуть бути значно вигідніші.

Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у банківських відділеннях на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Сумську, Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, АРК.

На що звернути увагу при виборі кредиту

1) Чи фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредитування?

2) Наскільки прозорі умови кредитування?

3) Чи є штрафні санкції за дострокове погашення?

4) Наскіки швидко приймається рішення?

5) Гнучкість відсоткової ставки в залежності від строку кредитування.

6) Можливість вибору страхової компанії при оформлені КАСКО та страхуванні життя і не включати ці платежі в тіло кредиту.

7) Уважно прорахувати всі платежі, визначити відсоток переплати та порівняти з пропозиціями інших фінансових установ.

Які документи треба мати для оформлення кредиту на авто

1) Специфікація на обраний автомобіль;

2) Паспорт та ІПН клієнта, а також дружини/чоловіка, якщо клієнт одружена/ий;

3) Довідка з місця роботи із зазначенням посади та фактично отриманого доходу протягом 6-ти останніх місяців;

4) Свідоцтво про одруження/розлучення (у разі наявності);

5) Документи, що підтверджують інші додаткові доходи (у разі наявності);

6) Інші документи на вимогу Банку;

7) Для приватних підприємців замість довідки з місця роботи надаються: реєстраційні документи, звіт про доходи за останні 4 квартали, довідка про рух грошових коштів на поточному рахунку за останні 12 місяців, у випадку наявності кредитів – довідка з банку про стан кредитів, інші документи на вимогу Банку.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР