ALFA Smart Agro розширює лінійку препаратів для захисту садів

2023-01-30 12:40:25 1664
ALFA Smart Agro розширює лінійку препаратів для захисту садів

У 2023 році на ринок України виходять два нових продукти, створені спеціалізовано для застосування у яблуневих садах, а також розширено реєстрацію ще для трьох препаратів, які вже добре відомі агровиробникам.

Оновлену лінійку доповнили фунгіцид Анелас, інсектоакарицид Лонгас, фунгіциди Артіс Плюс, Альфа-Мідь, інсектицид Разит. Усі препарати успішно пройшли дворічні реєстраційні випробування і за комплексом показників підтвердили зразкову ефективність у вирішенні характерних для садів проблем. 

Анелас (міклобутаніл, 250 г/л + піраклостробін, 250 г/л) – фунгіцид на основі жирних кислот природного походження. У робочому розчині із розрахунку 800-1000 л/га Анелас проявляє значно вищу стабільність та рівномірність розподілу, порівняно із багатьма іншими препаратами, які нині є популярними в Україні.

«Вирішальне значення має не лише наявність ефективних діючих речовин, а й рівномірне потрапляння їх на поверхню рослини, проникнення потрібної концентрації. Від цього залежить безпосередня активність препарату, тривалість захисту, запобігання виникненню резистентності тощо. Тому при розробці фунгіциду Анелас особливу увагу ми приділили комплексу допоміжних складових формуляції.

У складі продукту немає класичних розчинників, натомість використаний органічний розчинник на основі жирних кислот природного походження в комбінації з декількома емульгаторами. Така формуляція забезпечує, по-перше, миттєве утворення мікроемульсії, в якій 90% крапель діючих речовин мають діаметр лише 4,13 мкм, а по-друге, стабільність робочого розчину в часі. Препарат швидко і повною мірою проникає в рослину і захищає її від широкого спектра захворювань протягом тривалого періоду», – говорить керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

Лонгас (гексітіазокс, 180 г/л + абамектин, 70 г/л) – інсектоакарицид, головне завдання якого – контроль кліщів на всіх стадіях розвитку, від яйця до імаго, включно. Препарат має посилену дію на дорослу стадію розвитку кліщів. А трансламінарне поширення забезпечує контроль шкідників, що не потрапили під обробку, перебуваючи у важкодоступних місцях. Формуляція Лонгасу теж розроблена спеціалізовано для застосування у садах.

Артіс Плюс (міклобутаніл, 125 г/л + тебуконазол, 125 г/л + тіофанат-метил, 250 г/л) – новітній фунгіцид для інтенсивного захисту від комплексу хвороб. Розширення реєстрації Артісу Плюс відбулося на запит українських садівників.

«Артіс Плюс – один з унікальних продуктів, створених R&D департаментом ALFA Smart Agro. Його унікальність в тому, що фактично ми маємо не три, а п’ять активних компонентів в складі продукту. Під час виробництва створюються спеціальні умови, що забезпечують утворення 2-х нових спеціалізованих комплексів діючих речовин, що мають фунгіцидну активність. Дані комплекси не лише підвищують ефективність препарату, а й подовжують тривалість дії», - пояснює Сергій Кнечунас.

Альфа-Мідь (гідроксид міді, 770 г/кг) – ще один препарат, реєстрацію якого було розширено на запит клієнтів ALFA Smart Agro. Даний компонент представлений практично в кожній системі захисту яблуневих садів.

Разит (ацетаміприд, 160 г/л + імідаклоприд, 140 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л) – інсектицид із нокаут-ефектом та пролонгованим періодом захисту. Препарат ефективно контролює, зокрема, сисних шкідників, оскільки має якісну системну дію.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР