Trimble придбала компанію Bilberry, щоб покращити технологію точкового обприскування

2022-09-23 11:46:43 1494
Trimble придбала компанію Bilberry, щоб покращити технологію точкового обприскування

Компанія Trimble (NASDAQ: TRMB) оголосила про підписання остаточної угоди про придбання приватної французької технологічної компанії Bilberry, що спеціалізується на системах точкового обприскування для сталого землеробства.

Очікувано, що угоду буде закрито у четвертому кварталі 2022 року, за умови дотримання звичайних умов закриття угоди та отримання дозволу або закінчення періоду очікування відповідно до валютно-фінансового кодексу Франції. Фінансові умови не розголошують.

Аграрії стикаються з різними проблемами, зокрема й зростання виробничих витрат, підвищення стійкості бур'янів до гербіцидів. Крім того, посилюється держрегулювання методів вирощування сільськогосподарських культур – ці заходи спрямовані на заохочення пошуку нових методів ведення сільського господарства. У країнах ЄС нормативні акти регулюють покращення родючості ґрунту та його відновлення, управління поживними речовинами, а також – скорочення використання хімічних речовин, особливо тих, які становлять ризик для здоров'я чи навколишнього середовища. Рішення для точкового обприскування ідеально підходять для того, щоб допомогти аграріям розв’язувати ці проблеми.

Компанія Bilberry є лідером у розробці технології штучного інтелекту, яка в режимі реального часу визначає широкий спектр видів бур'янів на більшості сільськогосподарських культур. Система дає змогу дообладнати обприскувачі технологією для внесення гербіциду тільки на бур'яни (зелений по зеленому) замість обприскування всієї культури чи голої землі. Вона також дозволяє аграріям побачити посіви на карті густини бур'янів, щоб відстежувати розвиток проблемних ділянок. Bilberry була однією з перших компаній, що зробили цю технологію комерційно доступною. Результати досліджень показали, що ця система дає змогу скоротити використання гербіцидів більш ніж на 80%, одночасно захищаючи довкілля та значно знижуючи виробничі витрати для аграріїв.

Компанія Trimble пропонує технологічні рішення для всього ланцюжка постачання сільськогосподарської продукції – від навігації та управління даними до контролю внесення добрив і збирання врожаю. Систему WeedSeeker™ компанії Trimble широко застосовують у рамках портфеля рішень із захисту рослин. Ця система здатна ідентифікувати рослини на голому ґрунті (зелений по чорному) і її можна використовувати лише до появи сходів культури. Додавання технології штучного інтелекту Bilberry та великої всесвітньої бази даних бур'янів розширить портфель інструментів для захисту рослин Trimble, забезпечуючи вибіркове обприскування із виявленням відмінностей у рослинах (зелений по зеленому) – технологію можна використовувати впродовж усього сезону обприскування, а також до появи культур.

Об'єднання технологій та сильних сторін Trimble та Bilberry дасть змогу розробити нові та цікаві рішення для точкового обприскування для аграріїв у всьому світі, які часто постають перед труднощами під час інтеграції та використання розрізнених апаратних та програмних продуктів для різних марок сільськогосподарського обладнання.

«Заплановане нами придбання Bilberry розширює портфель рішень Trimble щодо захисту рослин, додаючи можливості вибіркового обприскування — "зелений по зеленому", і підтримує наш розвиток автономних рішень, – сказав Джим Чемберс, віцепрезидент Trimble Агро. – Рішення Bilberry не залежить від бренду та сумісне з широким спектром виробників обприскувачів, що ідеально підходить для змішаного парку машин. Ці можливості разом із наявними рішеннями Trimble дають змогу розширити нашу роль на ринку рішень для точного сільського господарства. Цей ринок постійно зростає, що дозволяє знизити витрати, створити ефективність для наших клієнтів та забезпечити сталий розвиток сільського господарства». 

«Компанія Trimble є провідним постачальником рішень для точного сільського господарства, і ми раді можливості вивести наш бізнес на новий рівень. Оскільки попит клієнтів на технології точкового обприскування продовжує зростати, ми зможемо використовувати світові канали збуту Trimble, – сказав Гійом Журден, співзасновник і генеральний директор Bilberry. – Наші об'єднані системи дають змогу OEM-виробникам надавати інтегровані рішення plug-and-play прямо зі заводу, а також допоможуть зростанню каналу вторинного ринку, який прагне підтримати своїх клієнтів зі змішаним парком техніки інноваційними рішеннями для обприскування, що позитивно впливають на навколишнє середовище».

Бізнес Bilberry відображатиметься у звітності як частина сегменту "Ресурси та комунальні послуги" компанії Trimble.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР