Яким був ринок обприскувачів у 2021 р.

2021-11-19 18:09:56 1196
Яким був ринок обприскувачів у 2021 р.

AgroPravda.com провела чергове сезонне опитування провідних виробників сільгосптехніки. В цьому матеріалі йдеться про обприскувачі в Україні.

Як розповів у коментарі кореспондентам AgroPravda.com Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна», позиція компанії Amazone в сегменті обприскувачів в 2021 р. продовжує позитивну динаміку. Зокрема, продажі флагманського обприскувача Pantera в Україні зросли більш ніж удвічі. Цьому посприяла поява нового покоління штанги. Крім того, на нещодавній аграрній виставці в Києві компанія презентувала оновлений самохідний обприскувач Pantera 4504 у комплектації HW, який гідравлічно змінює ширину колії з 2,40 до 3,20 м одним натиском кнопки на терміналі.

«Лідерські позиції тримаємо і в сегменті причіпних обприскувачів UX Super. До слова, цього року цю лінійку техніки доповнили моделі UX 7601 Super (з баком місткістю 8000 л) та UX 8601 Super (бак – 9000 л). Таким чином лінійка причіпних обприскувачів UX Super закриває потреби усіх агровиробників, незалежно від обсягу оброблюваної площі» – каже Дмитро Давиденко.

Крім того, Amazone проводить активну роботу з впровадження точного землеробства і в технологіях захисту рослин. Навесні цього року завершили польові випробовування технології SmartSprayer на причіпному обприскувачі UX 5201. Суть цієї технології полягає в тому, що обприскувач не тільки рівномірно вносить гербіцид, а й сканує кожну рослину до міліметра: 36-метрова штанга оснащена камерами (виробництва компанії BOSCH), які розпізнають бур'яни у посівах просапних культур та передають інформацію в систему @xarvio від BASF, яка й «приймає рішення» про обробку. Таким чином внесення гербіцидів відбувається в точному місці, в потрібний час та з необхідною нормою.

В компанії зазначають, що все більше уваги приділяється якості виконання роботи та комфорту операторів в самохідних обприскувачах.

В компанії New Holland кореспондентам AgroPravda.com розповіли, що в поточному році, як й інші сегменти, обприскувачі вийшли на рівень 2019 року і мають відкладений попит.

Найбільш популярним серед обприскувачів бренда стала машина середнього класу New Holland Defensor 3500.

Представники вітчизняного виробника бренду Boguslav зазначили, що вже початок сезону (який розпочався з осені 2020 року), був дуже насиченим. У результаті до кінця сезону, тобто. до липня 2021 року план продажу було значно перевиконано.

Не останню роль у цій ситуації відіграв відкладений попит, пов'язаний із неоднозначною ситуацією на ринку землі, а також рекордні ціни на врожай минулого року.

«Крім того, для нас, як національного виробника, на ситуацію дуже позитивно впливає програма часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки, якій з кожним роком довіряють дедалі більше українських фермерів» – кажуть в компанії.

Стосовно смаків аграріїв, в компанії розповіли, що цього року тенденція не змінилася і, як і раніше, лідером у сегменті причіпних обприскувачів бренда залишається причіпний обприскувач ТИТАН із баком 3000 л та штангою 24м. Але цього року аграрії цікавилися технологічнішою комплектацією обприскувачів. І якщо минулі сезони аграрії економили, обмежуючись звичайною системою керування, яка просто допомагає оператору контролювати основні параметри обприскування, то цього сезону дуже популярними були системи керування із застосуванням програм точного землеробства (автоматичне відключення секцій штанги, керування змінним внесенням за допомогою інструкційних карт, тощо.

Напомним, продать или найти новую или б/у технику вы можете в нашем разделе «Продажа техники».

А чтобы ничего не пропустить – подписывайтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А также – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР