Як працює сервісна команда Тайтен Машинері Україна в умовах воєнного стану

2022-05-27 12:59:00 1552
Як працює сервісна команда Тайтен Машинері Україна в умовах воєнного стану

Компанія Тайтен Машинері Україна є дилером техніки CASE IH, BEDNAR та KUHN та інших брендів на ринку України, а також пропонує оригінальні запасні частини та сервісне обслуговування.

Керівник відділу сервісу Олексій Грубрін розповів як працює сервісна служба в умовах воєнного часу, з якими викликами довелося зіштовхнутися та як налагодили робочий процес.

Як швидко Вам вдалося відновити роботу після оголошення воєнного стану?

Для сервісної служби лютий, березень і квітень завжди є дуже завантаженими місяцями. Зазвичай це період фінальної фази складних капітальних ремонтів, проведення передпродажних підготовок (PDI), збирання та відвантаження техніки, введення машин в експлуатацію, монтажу та вдосконалення навігаційних систем точного землеробства, проведення регламентних технічних оглядів та багато іншого. Однак ранок 24 лютого вніс корективи у роботу та життя кожного українця.

В компанії Тайтен Машинері Україна розглядали різні варіанти, але до останнього вірили, що найгірший не втілиться у життя… Керівництвом компанії однозначно було встановлено пріоритет щодо безпеки співробітників та їх близьких, в зв’язку з чим було організовано координаційні групи, розроблено пам’ятки для співробітників та запропоновано варіанти для тимчасового переміщення. Сервісна команда не була виключенням, проте все одно події перших днів стали для всіх нас шоком.

Тим не менше, доволі швидко ми змогли налаштувати робу. У відносно спокійних регіонах сервісні інженери продовжували виконувати свої звичайні завдання за графіком. Таким чином можемо зазначити, що компанія Тайтен Машинері Україна не припиняла своєї діяльності, тому що для всіх було зрозумілим, що посівна цього року матиме неабияке значення для України.    

Чи скоротилася кількість запитів та фактичних робіт, незважаючи на посівну кампанію?

Безумовно кількість запитів на деякий час скоротилася, однак, як не дивно, в деякій мірі це дозволило нівелювати зазвичай вкрай напружений весняний графік і використати вільні години для підвищення кваліфікації нашої команди, проходячи ряд навчальних тренінгів у веб-академії CNH. 

Чи змінили локацію ваші співробітники?

Так, для кожного співробітника була та є можливість змінити локацію свого перебування. Завдяки широкій мережі дилершипів Тайтен Машинері Україна, така опція дозволила нам утримати баланс максимально можливої ефективності та продуктивності сервісних інженерів.

Які основні труднощі в організації робочого процесу Ви відчуваєте в реаліях сьогодення?

Я назву п’ять основних факторів, які впливають на роботу сервісної команди:

 • Зменшення охоплення у деяких регіонах через окупацію та ведення там активних бойових дій.
 • Послаблення сервісних можливостей на деяких локаціях у зв’язку з призовом наших співробітників до лав Збройних Сил України. Наші хлопці, як і всі українці, сильні та мужні і зараз відважно боронять нашу країну. Вони наші герої та гордість! 
 • Наявність комендантської години, особливо у весняні місяці, скорочує можливість виконання більшого об’єму робіт за однин візит до господарства Клієнта.
 • Збільшення часу в дорозі, адже значну кількість транспортних сполучень пошкоджено, тому інколи доводить долати зайві кілометри.  
 • Перебої із поставками пального в мережах АЗС та різке зростання цін на нього. Зараз польові замовлення складають орієнтовно 70% всього робочого часу сервісного інженера. Через неабиякі складнощі з наявністю пального витрачається додатковий час для заправки «Майстерні на колесах».

Якщо виникають складнощі з оперативним виїздом сервісного інженера до господарства клієнта, як ви це вирішуєте?

Відділ сервісу має службу технічної підтримки, до складу якої входять внутрішній тренер/технічний консультант та провідні технічні фахівці з продуктів для точного землеробства Raven та Trimble. Вони опрацьовують запит та, в залежності від характеру несправності, надають дистанційну консультацію за використанням інструментів Case IH - Advanced Farming Systems (AFS) AFS Connect та Raven Slingshot.

Завдяки цим інструментам фахівці служби підтримки можуть дистанційно переглянути та розтлумачити критично важливу інформацію щодо робочих параметрів та налаштувань техніки, не виїжджаючи до господарства.

Функція спільного використання екрану дозволяє швидко виявляти проблеми та запропонувати корективи для оптимізації продуктивності роботи техніки. Дистанційне обслуговування дозволяє нам аналізувати коди сповіщень машин з парку техніки, передбачати майбутні можливі помилки, усувати несправності та завантажувати клієнтам оновлене програмне забезпечення в режимі реального часу.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР