Український виробник сільгосптехніки HF Agro розповів про плани на майбутнє

2022-06-28 12:40:37 1496
Український виробник сільгосптехніки HF Agro розповів про плани на майбутнє

Роман Гіршфельд, президент компаній HF Agro та LOZOVA MACHINERY, розповідає, що робота компаній суттєво змінилася за останні місяці.

Попри розриви виробничих та логістичних ланцюжків, енергетичну кризу, вимушену міграцію, український бізнес продовжує працювати. Оптимізує витрати, змінює пріоритети, трансформується, але не зупиняється. Виробники якісної сільськогосподарської техніки, без якої аграріям буде важко забезпечити країну, та й увесь світ, продовольством, мали швидко налаштувати роботу.

– Як компанія HF Agro адаптувалась до роботи у військових умовах?  

– Минулого року ми почали активно набирати обертів і за 2022 рік планували значно розширити виробництво, випустити на ринок нові продукти, наприклад, ті ж дискові борони GEKON, які так тепло зустріли аграрії на виставці «АгроВесна-2022». Також у планах була велика програма досліджень з агрономії та агрохімії, яку ми розробляли спільно з низкою ВНЗ країни. Але війна все змінила.

Найголовніше – ми зберегли нашу команду. Менеджери активно працюють: займаються продажем, консультують клієнтів, вибудовують нові логістичні ланцюжки, щоб швидко доставити техніку покупцям в Україні та за кордоном. Маркетингова команда відбирає і систематизує дуже багато актуальної інформації, вивчає ринки, зміни потреб клієнтів у різних умовах. Наші конструктори продовжують шукати нові рішення для українського та європейського землеробства – а ми маємо чудову команду інженерів-конструкторів, яка розробляє знаряддя з урахуванням багаторічного досвіду. Усі наші співробітники продовжують працювати! Команда HF Agro багато працювала й багато чого навчилася за цей час. Окрім цього, штат наших співробітників став ще більшим, адже ми розширюємо виробництво та нарощуємо роботу.

– Де зараз знаходиться виробництво HF Agro?

– HF Agro – це компанія із гнучким виробництвом, яке розміщується в різних країнах, у тому числі в Україні, а збірка продукції для нашого ринку відбувається вже тут. Ми орієнтуємося на світові ресурси та практики, працюємо з найцікавішими та інноваційними компаніями. Це дозволяє робити техніку з максимально індивідуальним підходом до місцевих умов. Зараз ми розширюємося – за ці три місяці підготували та запустили нову лінію виробництва в Польщі. Поки що це буде випуск дискових борін GEKON. Польща – це дуже активний ринок, що розвивається, і з точки зору умов для ведення бізнесу вважається сприятливим. Ми успішно зайшли на європейський ринок, спростилися умови торгівлі шляхом ідеального транзитного та логістичного розташування між країнами Західної та Східної Європи.

– Як вважаєте, дискові борони, зокрема GEKON, наскільки цікаві для аграріїв?

– Дискові борони – дуже популярна техніка в Україні та інших країнах, оскільки це багатофункціональна та практична машина. Тому й конкуренція в цьому сегменті теж дуже велика.

Ми прогнозуємо, що лінійка дискових борін GEKON стане флагманом компанії HF Agro, успішно конкуруватиме з досвідченими гігантами як на українському ринку, так і на зовнішньому. Чому? По-перше, GEKON ідеально працює: чітко витримує задану глибину обробітку, копіює рельєф та ідеально вирівнює поле, при цьому робочі органи не забиваються. А по-друге, це необслуговувана техніка з надійно ущільненими підшипниковими вузлами та автоматичними системами регулювання та блокування. Тобто, ми максимально спростили експлуатацію. Механізатору не потрібно залишати кабіну, щоб виконати ті чи інші налаштування – все автоматично! Абсолютно всі шарнірні з'єднання (а їх у техніці багато) не вимагають змащування – у цьому є колосальна економія часу та витрат на обслуговуванні. Під час розробки ми приділили увагу кожній деталі, щоб у результаті отримати надійний, якісний продукт.

– Яка ще техніка HF Agro є актуальною для українських та європейських фермерів?

– Потрібно сказати, що динаміка продажів сільгосптехніки на українському ринку знизилася через зрозумілі причини. Сьогодні аграрії не так активно оновлюють парк сільськогосподарських машин, як до війни. Цього аграрного сезону землероби сконцентрували свої ресурси на системі заходів щодо збільшення врожаю. Тому навесні у нас були хороші відвантаження розкидачів добрив та аплікаторів-підгодівників рідких добрив. А зараз, влітку та восени, потрібно сіяти сидерати, озимі, вносити добрива – тому дуже актуальні сівалки та агрегати для внесення гранульованих добрив. І тут у нас є що запропонувати аграріям! Окрім власного виробництва, ми виступаємо офіційним представником німецького виробника пневматичних сівалок LEHNER в Україні. Встановивши сівалку на будь-який агрегат, можна виконати кілька операцій за один прохід. Під час жнив, оранки, дискового обробітку, прикочування або культивації можна відразу ж посіяти, підсіяти або внести добрива. LEHNER випускає універсальну та продуктивну техніку. Її можна застосовувати й для посіву дрібного чи великого матеріалу, і для внесення гранульованих добрив.

Продажі в Європі зараз ідуть краще. Активний попит і на дискові борони, і на оборотні плуги, і на польові котки. Крім цього, є відвантаження розкидачів добрив. 

– Які плани щодо розвитку компанії?

– Зараз найскладніше – це планувати за умов війни. Ми не знаємо, у якому стані будуть регіони найближчим часом, коли закінчиться війна та яким буде післявоєнний період. Але ми завзяті та продовжуємо «свою лінію» – як на початку року планували випустити нову лінійку дискових борін GEKON, так і не відмовилися від цього під час війни. Я більше скажу, ми вже запустили серію агрегатів із шириною захвату 3, 5 та 6 метрів.

Продовжимо розширювати дилерську мережу в Україні, щоб наша техніка постачалася до максимально більшої кількості регіонів країни.

Ми плануємо посилити наші позиції за кордоном. Локалізуємо виробництво в кількох країнах ЄС та Канаді, щоб продукція стала ще доступнішою для місцевих аграріїв.

Головне – не стояти на місці, а рухатися вперед, долаючи труднощі. Ми віримо, що в нашій країні все буде добре, і ми реалізуємо всі плани!

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР