Поліція заарештувала сільгосптехніку великого дилера через співпрацю з окупантами



Попри повне торговельне ембарго проти рф, власник компанії здійснював купівлю-продаж сільськогосподарської техніки з рф та Білорусі. Товари потрапляли в Україну через Європу завдяки «компаніям-прокладкам».
Як йдеться в повідомленні прес-служби Національної поліції України, 61-річний фігурант, який є одним із кінцевих бенефіціарів групи компаній, порушив заборону імпорту на митну територію України товарів з рф. Через офшорні компанії здійснювалася купівля-продаж сільськогосподарської техніки з росії та Білорусі. За місцем проживання фігуранта та на майданчиках зберігання сільгосптехніки правоохоронці провели обшуки.
На майно зловмисника накладено арешт, зокрема на банківські рахунки, де сумарно знаходилося близько 3 мільйонів доларів, корпоративні права, 18 земельних ділянок, 26 нежитлових приміщень, приватні будинки та квартири, елітні автівки, а також на понад близько тисячі одиниць сільськогосподарської техніки і транспортних засобів.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110-2 (Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Тривають слідчі дії. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Київської області.







Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів