Інновації Case IH здобувають нагороди AE50 від ASABE

2023-01-27 17:10:02 1422
Інновації Case IH здобувають нагороди AE50 від ASABE

Американське товариство інженерів сільськогосподарської та біологічної галузі (ASABE) присудило дві нагороди AE50 компанії Case IH, світовому лідеру у виробництві сільськогосподарського обладнання, за видатні інновації в галузі сільського господарства.

Ці нагороди покликані відзначити те, як обладнання та технології Case IH успішно допомагають фермерам досягати максимальної продуктивності в роботі. У число інновацій, відзначених нагородами, входять:

 • Сівалка з фронтальним складанням та розділеними висівними секціями Early Riser® 2150S
 • Триточкова система зчіпки тракторів серії Steiger®

«Case IH поєднує і продовжуватиме поєднувати найкраще у світі та агрономічно досконале обладнання з унікальними передовими технологіями», – говорить Скотт Гарріс, Президент компанії Case IH. «Ми пишаємося тим, що отримали таке визнання від ASABE. Це один із багатьох прикладів того, як ми продовжуємо слідувати місії нашого бренду — спростити життя фермерів, зробити їхню працю продуктивнішою та допомогти їм процвітати».

Щорічно ASABE виділяє 50 найбільш значущих інноваційних продуктів у сфері конструкторських розробок та технологій для сільськогосподарських, харчових і біологічних систем. Цю нагороду присуджують продуктам, які економлять час виробників, знижують матеріальні та трудові витрати, підвищуючи при цьому безпеку користувачів. Нагороди будуть вручені на конференції ASABE з технологій сільськогосподарського обладнання (ТСГО) 12 лютого.

Дізнайтеся більше про продукти та інновації Case IH, удостоєні нагород AE50 цього року:

Сівалки з фронтальним складанням та рознесеними висівними секціями Early Riser 2150S

Сівалка Case IH Early Riser 2150S з фронтальним складанням та розділеними висівними секціями має конструкцію з 50-дюймовим рознесенням висувних секцій (спереду назад), що дозволяє забезпечити вільне проходження рослинних залишків та знизити засмічення та забивання. Поєднання 16-дюймового загального ходу висівних секцій, 30-градусного загального вигину крила, регульованої з кабіни системи гідравлічного регулювання притискної сили крила, патентованої регульованої з кабіни системи гідравлічного регулювання притискної сили заднього підрамника, а також автоматизованої системи гідравлічного регулювання притискної сили кожного ряду секцій забезпечує точне копіювання ґрунту висівними секціями, правильне вкладання насіння та ідеальну глибину посіву на полях зі складним рельєфом. Бак для рідких добрив об’ємом 525 галонів, бункер для насіння 100 бушелів і можливість високошвидкісного висіву зі швидкістю 10 миль на годину максимально підвищують продуктивність на полі (для 30-40-футової сівалки з роздільними секціями та опорними колесами між рядками). Опціональна камера заднього огляду та індивідуальний витратомір насіннєвого бункера підвищують продуктивність та безпеку. Майже всі налаштування можуть бути виконані з кабіни без використання інструментів, включаючи перемикання ширини міжряддя з 15 на 30 дюймів.

Нова система триточкової навіски для тракторів серії Steiger

Максимально підвищіть потужність та вантажопідйомність широкорамних тракторів серії Steiger за допомогою нової системи триточкової навіски. Забезпечуючи потужність до 620 кінських сил, ця інновація надає те додаткове зусилля, яке необхідне для виконання практично будь-яких робіт. Рийте, буксируйте та оріть без перешкод на будь-якому рельєфі завдяки вантажопідйомності 20 000 фунтів та збільшеній максимальній висоті підйому.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР