Новий універсальний трактор Case IH Farmall M в Україні: всі подробиці

2023-07-21 17:10:44 1706
Новий універсальний трактор Case IH Farmall M в Україні: всі подробиці

Ми вже розповідали, що нещодавно на ринок України вийшла новинка – трактор Farmall M 110, який у повній мірі задовольнить попит маленьких та середніх господарств. Тепер – розкажемо всі подробиці.

Обслуговування ферми, малого та середнього агробізнесу, вирішення комунальних завдань з мінімальними затратами пального та часу – все це сутність нового універсального трактора Case IH Farmall M.

Серцем новинки є 4-циліндровий 3,9-літровий двигун S8000 (Tier 3) потужністю 110 к.с. при 1400 об/хв, що оснащений турбонагнітачем з інтеркулером, і має високий запас крутного моменту.

Двигун з перевіреною конструкцією головки блоку циліндрів з технологією Cross-Flow має покращене охолодження завдяки новому радіатору із вентилятором з віскомуфтою.

Двигун працює разом з трансмісією ActiveDrive 4 (Semi-Powershift) – це напівавтоматична трансмісія з плавним перемиканням передач. Перемикання швидкостей в кожному діапазоні не потребує задіяння муфти зчеплення, віддаючи перевагу натомість легкій та простій зміні передач за допомогою кнопок.

Стандартна трансмісія має 16 передач вперед і 16 назад, а трансмісія з опційним ходозменшувачем – 32 передачі вперед і 32 назад і охоплює широкий діапазон швидкостей, від 0,28 км/год до 40 км/год.

Зазначимо, трансмісія ActiveDrive працює без проблем навіть у вологих рисових полях. Безперебійна робота забезпечується спеціальними захисними кожухами, встановленими на мості та трансмісії, які запобігають потраплянню води і бруду всередину.

Трактор обладнаний гідравлічною системою перемикання напрямку руху Power Shuttle з налаштуванням чутливості, має автоматичний повний привід, автоматичне блокування диференціала, кнопки для легкого перемикання передач, та багато іншого.

Зазначимо, система Power Shuttle дає змогу перемикатися між рухом вперед і назад без натискання на педаль зчеплення під час поворотів на кінцях гону або там, де маневрування обмежене. Система ергономічно розташована під кермовим колесом і підвищує комфорт, водночас забезпечуючи економію часу та пального. Налаштування її чутливості – це додаткова функція, яка дає змогу оператору регулювати швидкість зміни напрямку руху вперед-назад (повільно або швидко) залежно від умов роботи та типу використовуваного навісного знаряддя.

Важливою перевагою в роботі стане потужна електромеханічна гідросистема продуктивністю 65 л/хв. Електронне управління навіскою з вантажопідйомністю 5400 кг, три пари гідровиходів, органи управління навіскою на крилах трактора, а також опційна гідравлічна верхня тяга — ось лише деякі з  високотехнологічних особливостей Farmall M.

Встановлена в стандартній комплектації електронна система управління навіскою полегшує керування важким сільськогосподарським обладнанням, дозволяючи йому працювати на заданій глибині з високою точністю. Farmall M  дозволяє налаштовувати параметри навіски відповідно до всіх ваших потреб, гарантуючи неперевершену продуктивність за будь-яких умов.

Простора кабіна з кліматичною установкою та аудіосистемою в стандартній комплектації у поєднанні з електрогідравлічним важелем перемикання напрямку руху Power Shuttle та високою ергономікою органів управління дозволяє оператору працювати ефективніше та зменшує рівень втоми. Свій внесок також додають механічна підвіска кабіни разом регульованою пневматичною підвіскою сидіння.

Конструкція Farmall M ActiveDrive 4 передбачає велику кількість високотехнологічних компонентів, таких як електрогідравлічна муфта валу відбору потужності (ВВП), три різних швидкості ВВП (540, 540E та 1000 об/хв), а також функція автоматичної роботи ВВП. Також існує можливість контролювати швидкість ВВП під час роботи в реальному часі за допомогою цифрового індикатора на моніторі.

Функція автоматичної роботи ВВП (Auto PTO) дозволяє вмикати або вимикати вал відбору потужності при піднятті/опусканні навіски на попередньо задану висоту. Ця система поєднана з механізмом автоматичного увімкнення повного приводу 4WD та блокування диференціалу задля спрощення маневрування на кінцях гону.

Докладніше про техніку Case IH в Україні – читайте на сайті виробника: www.caseih.com, а також дивіться на каналі youtube.com

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР