В Тернопільській області перевиконано план сівби ранніх зернових
2022-04-05 12:33:23
1108
1108
В господарствах Тернопільщини станом на 4 квітня вже висіяно всі ранні зернові культури. Про це повідомив регіональний портал «обласТь».
«Цьогоріч посівна кампанія особлива, адже умови диктує війна. Сьогодні основне завдання для Тернопільщини як аграрної області – забезпечити продовольством країну. Тож прийнято рішення збільшити площі під сівбу продовольчих культур. Так, цьогоріч посівна площа за всіма категоріями господарств на Тернопільщині становитиме 841 тис. га, що на 0,3 тис. га більше, ніж минулого року», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що до звітної дати завершено сівбу ярої пшениці, яку проведено на площі 22,4 тис. га, що становить 110% до прогнозу (20,3 тис. га), ярого ячменю, який посіяно на 68,5 тис. га (101% до прогнозу – 68,1 тис. га) та вівсу – 5,6 тис. га, або 102% до прогнозу (5,5 тис. га).
Окрім того, горох в області посіяно на площі 3,8 тис. га, що складає 100% до прогнозу.
Читайте також
07.11.2023>Трактори
1613
06.11.2018>Техніка фермера
4234
29.05.2014>Агроринок
3390
26.05.2020>Агробізнес Life
3068
20.07.2015>Спецтехніка
4160
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів