KSG Agro завершив збиральну кампанію озимих
1412
Господарства, що входять до структури KSG Agro, завершили збиральну кампанію озимих культур (ячменю, ріпаку та пшениці) на загальній площі близько 6,34 тис. га.
Як уточнюється, ячмінь цьогоріч було зібрано з площі 1,1 тис. га з урожайністю 3 т/га, ріпак - з 2,138 тис. га з урожайністю 2,5 т/га, пшеницю – 3,1 га з урожайністю 5 т/га.
«Ефективна робота колективів господарств холдингу та погодні умови з достатньою кількістю дощів дозволили отримати гарний результат урожаю. Незважаючи на песимістичні настрої щодо озимих культур восени та взимку, пов'язані з подорожчанням добрив та ЗЗР, ми вийшли на точку беззбитковості та навіть залишилися в плюсах», - зазначив керівник рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитро Ємельченко.
2632
1577
3790
4539
5100
2648
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів