ДТЕК розпочала торгівлю зерном
2023-12-26 15:49:59
1433
1433
Компанія групи ДТЕК D.Trading, що входить до структури провідного українського енергетичного холдингу - групи ДТЕК, розпочала торгівлю зерном.
Про це 26 грудня на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор компанії Дмитро Маляр.
«Перша угода, укладена на внутрішньому ринку, відкриває нову сторінку в історії компанії. Першу тисячу тонн відвантажено клієнту. Це перший практичний крок компанії в новому трейдинговому напрямі», – написав він.
Інших подробиць Д. Маляр не навів, зауваживши лише, що агроофіс D.Trading уже працює в Одесі.
Читайте також
10.07.2020>Агробізнес Life
6621
06.12.2014>Агробізнес Life
3831
30.04.2019>Добрива
2957
18.01.2021>Техніка фермера
4688
14.10.2013>Трактори
8719
03.11.2021>Насіння
3387
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів