IVECO eDaily переміг у номінації «Найкращий великий фургон»

2023-03-31 14:00:54 1450
IVECO eDaily переміг у номінації «Найкращий великий фургон»

Коли мова заходить про універсальні транспортні засоби, основним таким продуктом у світі комерційних автомобілів є IVECO Daily, що і підтверджує нагорода «Кращий великий фургон' 2023» серед бізнес-фургонів.

IVECO eDaily вразив суддів своєю інноваційною підвіскою AIR-PRO, яка забезпечує надзвичайний комфорт та безпеку транспортування вантажів.

IVECO Daily отримав нагороду завдяки «вражаючому набору інтелектуальних рішень, поєднаних з унікальною підвіскою та електронними засобами контролю, що винесені в кабіну. Чудове поєднання комфорту управління автомобілем з додатковими можливостями по перевезенню вантажів».

IVECO Daily поєднує міцне вантажне шасі, потужну буксирну здатність до 3,5 тон, кращий у своєму класі корисний простір та вражаючу вантажність до 4,9 тон, з новітніми технологіями, такими як підвіска AIR-PRO. Задня підвіска AIR-PRO постійно адаптується до умов, в яких використовується автомобіль і забезпечує унікальну плавність ходу для водія та безпечність для вантажу. Блок безперервного контролю амортизації (CDC) майже миттєво реагує на зміни якості дорожнього покриття і кожні 10 мілісекунд перераховує ідеальний індивідуальний тиск амортизатора для забезпечення найоптимальнішої динамічної реакції. Зниження вібрації на 25%, таким чином, сприяє надзвичайному комфорту та більш спокійній їзді.

Водії можуть вибирати режим ‘Soft’ для більш комфортної їзди або режим ‘Load’ - щоб оптимізувати керованість і контроль крену в завантаженому стані. Підвіска AIR-PRO враховує рівень завантаженності автомобіля та зменшує кут нахилу у поворотах до 30%, підвищуючи безпеку водія та захист вантажу. Операції по завантаженню та розвантаженню автомобіля будуть більш легкими та ефективними, завдяки можливості регулювання висоти шасі, яке займає менш ніж 10 секунд. Функція пам'яті дозволяє водієві зберігати ругулювання для найчастіш відвідуваних місць завантаження або розвантаження, зберігаючи тим самим час та роблячи процес більш зручним.

Новий, повністю електричний IVECO eDaily буде офіційно представлено у Великій Британії на виставці Commercial Vehicle Show’2023 - найбільшій у країні виставці транспортних засобів, обладнання та технологій у галузі автомобільних перевезень. Цей, провідний у своєму класі, електромобіль отримав «Найвищу відзнаку» як «Великий е-фургон», в категорії Business Vans. Це єдиний e-LCV, який здатний буксирувати до 3,5 тонни, завдяки своєму міцному вантажному шасі та широкому діапазону колісних баз, які дозволяють перевозити до 20 м3 вантажу. Це той же надійний Daily, тільки електричний.

Можливість вибору різних конфігурацій батарей дозволяє операторам пристосувати eDAILY до своїх індивідуальних завдань, збалансовуючи корисне навантаження та радіус курсування. Потужна і швидка 80 кВт зарядна станція дозволяє eDAILY проїхати майже 100 км з 30 хвилинною зарядкою і майже 400 км, при повній зарядці*.

* Зазначений запас ходу – це показники IVECO Daily 42S, 3 модель акумулятора, при використання в міському режимі руху.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР