Trimble запускає інтерактивну онлайн платформу точного землеробства Virtual Farm

2022-09-12 14:00:10 880
Trimble запускає інтерактивну онлайн платформу точного землеробства Virtual Farm

Компанія Trimble запускає віртуальне господарство Virtual Farm – інтерактивну онлайн платформу, де кожен аграрій знайде рішення для точного землеробства, яке підійде саме для його господарства.

Саннівейл, Каліфорнія — Trimble (NASDAQ: TRMB) 8 лютого 2022 року оголосила про запуск віртуального господарства Virtual Farm – інтерактивної онлайн платформи, завдяки якій аграрії з усього світу можуть зануритися в точне землеробство та дослідити всі його переваги.

За допомогою цієї новітньої платформи користувачі можуть відвідати віртуальне господарство та визначити загальні проблеми, з якими вони щодня зіштовхуються. Дослідивши прості у використанні та різноманітні рішення Trimble, користувачі можуть зв'язатися з представником компанії, щоб вибрати найоптимальніше рішення для свого господарства.

«У Trimblе ми щодня працюємо з аграріями. Це допомагає нам зрозуміти питання, які турбують їх найбільше, та якнайкраще допомогти у пошуках рішень, – сказав Джим Чемберс, віцепрезидент Trimble Agriculture. – Ми знаємо, що сільське господарство – це тяжка праця. Однак рішення Trimble Agriculture можуть допомогти полегшити роботу, а цей новий інструмент допоможе аграріям визначити їхні завдання та швидко знайти рішення».

Ніхто не може контролювати зовнішні сили, які негативно впливають на сільське господарство. Проте існують рішення, які можуть допомогти полегшити сільськогосподарську діяльність.

Віртуальне господарство Trimble Virtual Farm детально описує загальні проблеми та практичний досвід застосування технологій та рішень, зокрема:

 • Забезпечення виконання робіт

Сезонні працівники та проблема з кваліфікованою робочою силою може значно впливати на ефективне та точне виконання польових робіт. Завдяки інтуїтивно зрозумілим робочим процесам, рішення для точного землеробства дають змогу операторам виконувати польові завдання з легкістю та з мінімальним рівнем підготовки. Автоматичний вибір знаряддя, поля та конкретного завдання допомагає операторам працювати над правильними завданнями з правильним агрегатом у потрібному полі. До того ж, усі польові дані синхронізуються безпосередньо з офісом господарства.

 •  Управління даними

Одночасна робота кількох транспортних засобів і обмін даними між різними платформами в межах одного господарства може бути складним завданням через значний об'єм інформації. Рішення для управління даними допомагають максимально використовувати сільськогосподарські дані, автоматично синхронізуючи цю інформацію для підвищення ефективності ведення господарювання.

 • Оптимізація інвестицій

Засоби захисту рослин становлять левову частку витрат в агровиробництві, крім того, керівнику може бути вкрай складно забезпечити та прослідкувати послідовне та правильне внесення препаратів. У сучасній економіці аграрії шукають шляхи скорочення витрат і водночас варіанти підвищення ефективності за допомогою технологій, які зменшують марні витрати.

 • Управління ресурсами з оптимальним використанням часу

Аграріям важливо водночас оперувати інформацією про стан полів, використання машинно-тракторного парку в часовому діапазоні для злагодженої роботи та функціонування господарства. Забезпечення належного та ефективного використання ресурсів робить агрокомпанії більш прибутковими.

 • Управління водними ресурсами

Майже кожне господарство має проблеми з вологою – чи то занадто багато води, чи її недостатньо, чи просто не знаєте, як оптимізувати розподіл води, щоб вплинути на прибуток. Управління водними ресурсами сприяє їх ефективнішому використанню, що також значно впливає на прибутковість агровиробництва.

 • Початок роботи в точному землеробстві

Перед аграріями, які мають бажання впровадити технології точного землеробства, можуть виникати сумніви та питання, серед них: розмір початкової інвестиції в технологію, нестача знань стосовно того, як вибрати правильне обладнання з підтримкою та обслуговуванням. Відповіді на ці запитання разом із практичним прикладом повернення інвестицій продемонструють аграріям, як точне землеробство може суттєво змінити їхню сільськогосподарську діяльність на краще.

Trimble пропонує аграріям високонадійне, точне та просте у використанні обладнання разом із місцевою сервісною підтримкою для того, щоб оптимізувати роботу господарства, з можливістю легкої інтеграції з різними брендами, та наданням агровиробникам більшої ефективності роботи техніки різних виробників в межах одного господарства.

Дізнайтеся більше про те, як прості у використанні технології Trimble можуть максимізувати продуктивність і забезпечити швидке повернення інвестицій із використанням технологій точного землеробства на нашій віртуальній платформі Virtual Farm.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР