Новий термінал AMAZONE GPS-ScenarioControl отримав нагороду на виставці SIMA

2022-11-11 12:46:03 1518
Новий термінал AMAZONE GPS-ScenarioControl отримав нагороду на виставці SIMA

Новий програмний термінал GPS-ScenarioControl для AmaTron 4 отримав нагороду Farm Machine 2023 в категорії «Електроніка» у рамках виставки SIMA Paris у Франції.

Відтепер, за допомогою системи GPS-ScenarioControl деякі функції під час розподілення добрив AMAZONE автоматизуються за раніше зафіксованим сценарієм, що гарантує точність та уникнення помилок при розподіленні добрив.

GPS-ScenarioControl – це програмне забезпечення термінала для автоматизації комплексних процесів ввімкнення

Точне внесення мінеральних добрив відповідно до запланованих потреб відіграє вирішальну роль для скорочення витрат і одночасного заощадження ресурсів. У зв'язку з цим застосовують різні технології межового розподілу, які контролюють точність внесення добрив. Відтепер, із системою GPS-ScenarioControl автоматизуються певні функції розподільників добрив AMAZONE на основі раніше записаного сценарію, таким чином це дозволяє запобігати помилкам у керуванні при подальшому застосуванні.

Проблема: неправильне внесення при зміні механізатора

При внесенні добрив механізатор стикається з різними завданнями. З одного боку, він повинен забезпечити оптимальний поперечний розподіл матеріалу, що вноситься, а також внесення добрив відповідно до потреб. З іншого – йому слід контролювати, щоб на межах ділянок, вздовж канав тощо застосовувалася відповідна технологія межового розподілу для забезпечення точного внесення добрив.

Помилки у розподіленні добрив вздовж канав можуть виникати, наприклад, при зміні механізатора. Крім того, найчастіше виникають питання щодо правильної комунікації між співробітником та керівником господарства, що без потреби забирає робочий час.

Запис та збереження правильної стратегії водіння

При першому проїзді по полю з розподільником добрив досвідченим механізатором здійснюється запис усіх точок включення із системою GPS-ScenarioControl, а також після натискання кнопки record автоматично записується маршрут та напрямок руху.

Точки включення оглядово маркуються на карті, а напрямок руху візуалізується за допомогою стрілки. Режими розподілу по межі, по краю та вздовж канав, а також одностороннього розподілу у внутрішній частині на розворотній смузі (HeadlandControl) знаходяться у фокусі розподільників добрив.

GPS-ScenarioControl інтегрований в ISOBUS-термінал управління AmaTron 4 з відображенням та керуванням за допомогою дооснащення дисплея AmaTron Twin.

Автоматизація комплексних процесів включення та зменшення навантаження механізатора

Під час наступного живлення механізатор активує лише раніше записаний сценарій, і розподільник автоматично виконує збережені процеси включення. GPS-ScenarioControl гарантує точне та ресурсозберігаюче внесення добрив, оскільки різні технології межового розподілу реалізуються на потрібному місці. Таким чином, це спрощує роботу механізатора та гарантує чітке виконання поставленого завдання відповідно до технологічних карт.

До того ж, механізатор може орієнтуватися за попередньо записаним, оптимізованим маршрутом. Це дозволяє зменшити зайвий холостий пробіг та не переїжджати посіви за рахунок неправильного повороту на технологічну колію. GPS-ScenarioControl розвантажує механізатора, якому більше не потрібно замислюватися про певні завдання щодо виконання дій та контролю, і дозволяє залучати кілька механізаторів за сезон. Питання щодо правильного розуміння задач між механізатором та керівником господарства виключаються, отже виробничий процес оптимізується.

Також для підрядних організацій GPS-ScenarioControl може бути великим виграшем у часі, комфорті та безпеці.

GPS-ScenarioControl у майбутньому буде застосовуватись також з іншими ISOBUS-машинами AMAZONE. Функція збереження маршруту реалізується тепер і на обприскувачах AMAZONE та сприяє значному полегшенню роботи.

Переваги GPS-ScenarioControl:

• Завжди одні й ті самі процеси включення при різних дозах добрив

– Полегшення роботи за рахунок відтворення раніше записаного сценарію

– Запобігання помилкам в управлінні

– Оптимізоване та ресурсозберігаюче внесення добрив

– Забезпечення внесення добрив відповідно до законодавства, до технологічних карт

– Правильне застосування в умовах поганої видимості, напр., у сутінках або при тумані

• Завжди однаковий маршрут на ділянці

– Можливе залучення механізаторів, не знайомих із цією місцевістю

– Підтримка ненавчених механізаторів

– Полегшення роботи механізатора

– Запобігання переїзду посівів за рахунок неправильного повороту на технологічну колію.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР