Amazone розширює асортимент ротаційних борін

2022-12-21 11:21:03 880
Amazone розширює асортимент ротаційних борін

AMAZONE розширює асортимент нових ротаційних борін KE 02 Rotamix 6-метровою моделлю. Борони KE 6002-2-400 Rotamix призначені для роботи з тракторами потужністю до 400 к.с. Вони відрізняються особливо високою продуктивністю та ідеальною якістю подрібнення ґрунту.

AMAZONE пропонує нову машину KE 6002-2-400, розроблену насамперед для високої продуктивності в одиницях площі. Завдяки ширині захвату 6 м ротаційна борона відрізняється високою продуктивністю. Можливість швидко скласти борону на транспортну ширину 3 м, дає змогу також швидко й безпечно переходити з однієї ділянки на іншу. Борона призначена для соло-застосування і не може бути з'єднана із сошниковою секцією.

На метр ширини на ротаційній бороні KE 6002-2-400 з системою Rotamix розташовані чотири тримачі зубів, на які розподіляється навантаження. Зуби з пасивним кутом атаки створюють оптимальну дрібнокомкувату структуру навіть на важких ґрунтах. Такі ротаційні борони ідеально підходять для передпосівної підготовки, особливо після оранки плугом.

Кількість тримачів зубів дає змогу використовувати шестерні з невеликим діаметром. Завдяки цьому міцна ванна ротаційної борони може мати дуже компактну та легку конструкцію, яка забезпечує зниження впливу важеля на трактор. При цьому необхідна підйомна сила нижча, ніж у випадку з іншими ротаційними боронами.

Зуби довжиною 290 мм оснащені відомою системою Quick+Safe з інтегрованим запобіжним механізмом та швидкістю заміни без інструментів.

Система Long-Life-Drive, включно з редуктором DirectDrive, забезпечує тривалий термін служби та максимальну плавність ходу. Від пилу, вологості та забруднень захищає подвійна герметизація з касетним та лабіринтним ущільненням.

Ядром нових моделей ротаційних борін є редуктор DirectDrive, яким більш високий силовий потік передається безпосередньо на шестерні тримачів зубів. На нових KE 6002-2-400 Rotamix  відхилення не відбувається, забезпечується дуже хороша передача зусилля з низьким зносом. Редуктори розташовані на обох бокових сегментах. Ротаційну борону можна використовувати з ВВП 1000 об/хв. За допомогою комплектів змінних шестерних можлива адаптація числа обертів утримувача зубів до різних ґрунтових умов.

Для точного та надійного регулювання глибини обробки на KE 6002-2-400 використані  перфоровані ґрати. Це забезпечує широкий діапазон налаштувань, в межах якого глибину обробки можна також з високою точністю регулювати механічно. Процес налаштування влаштований дуже просто та інтуїтивно.

Коток з високою точністю веде планувальну балку по глибині для вирівнювання ґрунту, а завдяки інтегрованому запобіжному механізму його можна підняти. Для максимально точного налаштування поставляється універсальний обслуговуючий інструмент, який також можна використовувати для багатьох інших пристроїв, наприклад, для встановлення та регулювання бічних щитів по висоті або регулювання маркерів.

Для підвищення пропускної здатності та для вирівнювання ґрунту планувальна балка укорочена на 100 мм. Це покращує проходження ґрунту між балкою та бічним щитком.

Для різних умов місцевості на вибір пропонуються численні моделі котків з різним діаметром для цілеспрямованого зворотного ущільнення. Для суцільного подрібнення та зворотного ущільнення AMAZONE пропонує зубчастий коток.

Ґумово-клиновий коток — для легких і середніх ґрунтів — проводить зворотне смугове ущільнення. Опційно пропонується також коток з шинами Matrix для роботи на легких ґрунтах. Асортимент котків завершує трапецієподібний кільчастий коток, який також застосовується для смугового зворотного ущільнення.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР