Яку техніку представив Amazone на найбільшій виставці світу

2023-12-08 17:10:00 813
Яку техніку представив Amazone на найбільшій виставці світу

На виставці Agritechnica-2023 Amazone представляв один з найбільших стенрдів, площею понад 2500 м.кв., де було презентовано понад два десятки новинок техніки та інновацій.

Як ми вже розповідали, одна з новинок – новий самохідний обприскувач Pantera 7004 – з великим об’ємом бака і шасі нової розробки.

Ммаксимальний об'єм бака для робочого розчину складає 7 000 л (номінальний – 6 600 л). Бак, виготовлений з високоякісного полімеру, армований скловолокном, має гладкі внутрішні та зовнішні стінки, що сприяє очищенню. Розташування чотирьох форсунок високого тиску, змішувачів та зливного отвору базується на концепції колишніх моделей Pantera та забезпечує оптимальну якість очищення з мінімальною кількістю залишків.

Для очищення обприскувач оснащений баком для чистої води 500 л, що розташований у задній частині машини.

З потужністю двигуна 306 к.с., що гідравлічно передається на колеса, привід підходить до різних умов експлуатації.

Нове шасі з подовжньо-важільною індивідуальною підвіскою коліс унікальне у своїй конструкції. Гідропневматична підвіска працює адаптивно, за рахунок чого, залежно від ситуації, адаптуються ходові властивості шасі.

Таке інтелектуальне регулювання сприяє високій стійкості та комфорту під час руху. Крім того, система перешкоджає розгойдуванню при не повністю заповненому баку та дозволяє рух на високій швидкості навіть на поганих дорогах.

Серійно передбачене гідравлічне регулювання ширини колії при стандартному її значенні від 2,00 м до 2,75 м. Ще однією моделлю є Pantera-W із шириною колії від 2,25 м до 3,00 м. Кліренс на обох машинах становить близько 1,30 м і дозволяє дбайливо проїжджати над високими посівами.

Ще новинка – сівалка точного висіву Amazone Precea-TCC стала переможцем у категорії посівна техніка премії Farm Machine 2024.

Експертне журі гідно відзначило переваги сівалки:

 • Точність: ідеально точне розміщення насіння в рядку завдяки відмінному відокремленню від надлишкового тиску та оптимізованому розподілу рослин на поворотах завдяки CurveControl. Відсутність пересіву або пропусків на клинах завдяки з’єднанню окремих рядів через термінал керування AmaTron 4 ISOBUS.
 • Потужність: дуже висока продуктивність завдяки робочій ширині у 9 та 12 метрів та великому об’єму бункера з центральною системою подачі насіння Central Seed Supply. Економія часу на наповнення та спорожнення завдяки легкому доступу до центральних бункерів для добрив і насіння.
 • Комфорт: просте та зрозуміле керування за допомогою терміналу керування Amazone ISOBUS AmaTron 4. Високий рівень зручності регулювання на сошнику PreTeC для мульчованого посіву, оскільки всі необхідні налаштування можна виконати без інструментів.

Ще новинка – технологія CurveControl для відцентрових розподільників Amazone отримала Срібну медаль на конкурсі інновацій Agritechnica Innovation Awards 2023.

На відцентровому розподільнику дальність викиду сягає двократної робочої ширини, а місце розподілу залежно від виду добрив знаходиться на відстані кількох метрів від самого розподільника. До того ж, картина розподілу має дугоподібну форму. Тим самим, при роботі з розподільником, поряд з адаптацією норми внесення в межах повороту, потрібно насамперед запобігти зміщенню картини розподілу.

Все це вимагає точних знань принципу дії розподільчого пристрою при використанні різних видів добрив і, відповідно, повної реалізації в алгоритмі регулювання.  CurveControl свідчить про особливо високий рівень інноваційності та складності розподільника добрив.

CurveControl як опція ПЗ розроблена для навісних розподільників ZA-TS та причіпних ZG-TS.

CurveControl перешкоджає утворенню небажаної з екологічної та економічної точки зору нестачі та надлишку добрив та мінімізує таким чином ризик вимивання поживних речовин у ґрунтові води. Крім того, за рахунок CurveControl відбвуається запобігання неточній обробці за межами поля та на поворотах.

Технологія забезпечує не лише захист довкілля, а й покращує виробничо-економічні результати кожної обробки.

І ще техніка Amazone на виставці:

 

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР