США передали для українських аграріїв ще 16 зерновозів
5129
Ці причепи дозволять збільшити обсяги збору та розвантаження зерна, підвищивши пропускну здатність на 31 400 тонн на рік
У грудні Сполучені Штати передали ще 16 зерновозів українським аграріям із метою поліпшення логістики перевезення зерна.
Про це повідомила посол США Бріджит Брінк.
Посол зазначила, що протягом грудня через USAID було передано 16 зерновозів сільгоспвиробникам України.
«Ці транспортні засоби дозволять ефективніше здійснювати збір і розвантаження зерна, збільшуючи обсяги обробки на 31 400 тонн щорічно, що сприятиме підтримці українських фермерів, агрокомпаній та загальної економіки України», – наголосила посол Бріджит Брінк.
11707
2694
2780
6465
5595
4820
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів