Наразі маю гостру потребу розібратися в нюансах організації контейнерного перевезення за схемою під ключ, оскільки мій попередній досвід самостійної комунікації з портами та митницею завершився величезними простоями та неочікуваними витратами. Цікавить саме повний цикл від забору товару зі складу відправника в Китаї до вивантаження на моєму складі в Україні. Як на практиці виглядає цей процес, щоб не виникало проблем із документами на етапі перетину кордону? Чи реально взагалі делегувати абсолютно всі етапи, включаючи страхування та експедирування в порту, одній компанії, щоб не тримати в голові купу деталей? Буду дуже вдячний за розгорнуту відповідь від тих, хто постійно возить великі обсяги і вже набив гулі в цій справі.





