В Bednar підбили підсумки і розповіли про перспективи

2021-01-06 13:59:08 2197
В Bednar підбили підсумки і розповіли про перспективи

Про знану в Україні чеську марку Bednar в 2020 р., новинках та очікуваннях в 2021 р. розповів Ян Беднар – бізнес-директор компанії.

2020 рік став роком викликів для BEDNAR FMT. З мого боку в основному йдеться про управління бізнесом в середовищі, на яке вплинула епідемія COVID-19. Посуха навесні також погіршила ситуацію. Вона тривала надзвичайно довго в багатьох районах Європи.

Перша хвиля COVID дуже вплинула на мої подорожі по всьому світу. Як тільки були спрощені перші обмеження, я скористався своїм постійним знаходженням в Чехії і почав регулярно відвідувати чеських і словацьких фермерів. Хоч більша частина населення і впоралася з COVID, фермери зіштовхнулися з посухою і дуже поганими сходами.

На щастя, в травні почалися дощі і більшість посівів зуміли зберегтися на рівні, який приніс хоча б середню врожайність. Такі показники були отримані в цілому по всій Європі.

Bednar в 2020 році

Завдяки високому рівню попередніх замовлень на весну 2020 року наші виробничі потужності були використані по максимуму до квітня.

Під час весняного спаду, викликаного COVID, ми відкрили сучасну виробничу лінію в новозбудованому двоповерховому цеху, який став дуже в нагоді, незважаючи на зміну термінів виробництва. Початок застосування цієї нової технології не став повністю безвідмовним. З’явилися деякі труднощі, пов’язані з порушенням строків роботи компаній-постачальників і карантинними заходами.

Зростання продажів

Як тільки сходи «закріпилися», ми почали отримувати велику кількість замовлень, особливо з Франції, Англії та України. Наші виробничі потужності були заповнені до кінця нашого фінансового року. Це призвело до річного зростання продажів близько на 13,5%, що випливають з виробництва змонтованих агрегатів і запчастин. Загальні продажі компанії зросли приблизно на 4,6%, через зниження продажів в післязбиральних технологіях, де більшість великих проектів були перенесені на 2021 рік.

Розробка нових агрегатів і головна новинка

У сфері розвитку ми в основному орієнтувалися на удосконалення нашої поточної продукції в 2020 році, на підвищення її корисної вартості для наших клієнтів. Нашою найбільшою новинкою, представленою в 2020 році, є широкозахватна сівалка Efecta CE 12000 з робочою шириною 12 м. Ми працювали над цією сівалкою більше чотирьох років, і вона має потенціал для того, щоб стати дуже важливою позицією в асортименті наших посівних агрегатів. До впровадження даної сівалки на ринок ми застосовували багато нових підходів у всьому процесі розробки та тестування, враховуючи побажання багатьох провідних аграрних підприємств з різних країн.

Прогноз на 2021 рік

Хоча більшість галузей стикаються зі стагнацією або падінням споживчого попиту, важливість сільського господарства продовжує зростати, а вся галузь залишається стабільною.

BEDNAR вдалося збільшити кількість передсезонних замовлень на наступний сезон 2021 року більш ніж на 27%, якщо порівнювати з тим же періодом минулого року. На відміну від попередніх років, таке збільшення відбулося в основному не за рахунок нових моделей агрегатів, а за рахунок розширення і покращення якості дилерських мереж. І я дуже задоволений таким розвитком подій.

Нам вдалося укласти нові дилерські контракти з дилерами преміум-класу в багатьох країнах. Це результат нашої довгострокової співпраці в розробці нових технічних і сучасних агрономічних конструкцій. Разом з сучасними виробничими потужностями, це є також хорошою початковою передумовою для подальшого зростання, і потенціалом для покращення послуг для ще більшої підтримки клієнтів.

Докладніше про техніку Bednar читайте на офіційному сайті bednar.com

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР