Bednar представляє нове покоління універсальних культиваторів

2022-10-27 17:10:22 1295
Bednar представляє нове покоління універсальних культиваторів

У 2023 році BEDNAR представляє на ринку нове покоління універсальних культиваторів FENIX FO_PROFI.

Cерію агрегатів FENIX FO_PROFI представляють чотири моделі з робочою шириною від 4 до 7,9 м. Дані культиватори призначені для інтенсивного обробітку ґрунту за один прохід із максимальною робочою глибиною 35 см.

«Ми вирішили розробити нове покоління культиваторів FENIX FO_PROFI на основі нашого багаторічного досвіду та сучасних передових розробок. Після двох років інтенсивних випробувань у різних умовах ми представляємо новий продукт, який перевершує інших виробників по багатьом технічним і конструктивним компонентам. FENIX FO_PROFI — це багатоцільовий агрегат, який може виконувати більшість операцій на ваших полях і майже за будь-якої погоди», — додає Ян Беднар, директор з продажу.

Чотирирядна конфігурація робочих стійок для кращого ефекту розпушування

Нове покоління FENIX FO_PROFI має чотирирядну конфігурацію основних робочих органів. Окремі стійки розташовані на достатній відстані як всередині ряду, так і між окремими рядами. Дана конструктивна особливість забезпечує надзвичайну пропускну здатність при обробці великої кількості органічних речовин завдяки високому кліренсу 80 см основної рами.

Розташування окремих стійок у V-подібній формі сприяє мінімальному тяговому опору агрегату. Правильне розташування та форма робочих органів забезпечує інтенсивний обробіток ґрунту, включаючи рівномірне перемішування рослинних решток на глибину до 35 см. Робочі стійки можуть бути оснащені долотами шириною 80 і 60 мм або долотами LONG-LIFE шириною 80 і 40 мм з твердосплавними пластинами для більшої довговічності. Вони також можуть бути оснащені крилами 125 і 185 мм; версія 185 мм також поставляється в конфігурації LONG-LIFE. В базову комплектацію агрегата входить гідравлічне регулювання робочої глибини; або клієнти також можуть вибрати електрогідравлічне регулювання. Культиватором зручно управляти з кабіни трактора.

Новий захист робочих стійок

Робочі органи універсального культиватора FENIX FO_PROFI можуть бути оснащені трьома різними типами захисту від перевантаження. Основним є захист розривним болтом, який підходить для дуже легких ґрунтів. Горизонтальний пружинний захист із силою спрацювання 480 кг найбільш часто використовується у цих агрегатах. Він підходить для більшості звичайних ґрунтових умов.

Новий гідравлічний захист забезпечує силу спрацювання до 550 кг. Міцна конструкція робить цей тип захисту ідеальним для середньо-важких та важких ґрунтів.

Інтегрована транспортна вісь – перевірена конструкція BEDNAR

Нове покоління культиваторів FENIX FO_PROFI має перевірену конструкцію інтегрованої всередину агрегата транспортної осі. Четвертий одинарний ряд робочих стійок встановлений позаду транспортної осі для кращої якості роботи. Це рішення дозволяє працювати у вологих умовах: котки можна легко дезактивувати і обробляти ґрунт без ущільнення. Крім того, вбудована вісь зменшує діаметр радіуса на поворотах і покращує маневреність агрегата під час транспортування.

Адаптація робочої ширини до поточних умов

Цікавою перевагою моделі FENIX FO 6004 PROFI є адаптація робочої ширини до умов ґрунту чи властивостей трактора. Модель FENIX FO 6004 PROFI пропонує можливість регулювати робочу ширину від 6,7 до 7,9 метрів шляхом легкої установки комплекту для додаткових бічних секцій. Також робочу ширину можна легко налаштувати відповідно до поточних вимог і в моделі FENIX FO 8004 PROFI.

Широкий вибір додаткового обладнання, не тільки основних частин.

Завдяки продуманій конструкції FENIX FO_PROFI за один прохід може виконати глибокий обробіток ґрунту, включаючи якісне вирівнювання та доущільнення ґрунту. Чотири ряди стійок супроводжуються секцією вирівнювання, що може бути оснащена вирівнюючими планками або дисками, якими зручно управляти механічно або гідравлічно з кабіни трактора.

Крім того, перед заднім котком можна встановити вирівнюючу планку Crushbar для остаточного вирівнювання ґрунту. Доступний широкий вибір котків, як однорядних (трубчастий або V-RING коток), так і дворядних (подвійні V-RING або U-RING котки). Крім того, позаду заднього котка можна встановити додаткове фінішне вирівнююче обладнання.

Задні котки розміщені на паралелограмі, який забезпечує ідеальне копіювання рельєфу та підтримує задану робочу глибину. Це також є важливою технічною особливістю культиваторів FENIX FO_PROFI.

BEDNAR - прогресивний виробник сільськогосподарської техніки

Компанія спеціалізується на виробництві техніки для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки постійному тісному зв’язку з сільськогосподарською практикою компанія є одним із найбільш інноваційних виробників техніки, розробляючи та виготовляючи агрегати, що забезпечують високу цінність для кінцевого споживача. Більше інформації про BEDNAR отримайте на сайті компанії https://www.bednar.com/.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР