Фермер обрав вже третій агрегат Bednar

2023-01-12 14:00:44 1331
Фермер обрав вже третій агрегат Bednar

Впевненість у результаті роботи веде до довіри. А з довірою приходить відчуття цінності. Фермери все частіше покладаються на якість техніки BEDNAR.

Ми розкажемо вам про пана Зденека Широкого, приватного фермера, який використовує вже три агрегати жовтого кольору – сівалку OMEGA OO 6000L, компактор SWIFTER SO 6000F та культиватор FENIX FN 3000L.

SWIFTER SO_F став першим агрегатом

Зденек Широкий працює у сільському господарстві з 1992 року. Він господарює на площі в 240 га і вирощує такі культури, як озима пшениця, пивоварний ячмінь, озимий ріпак або тритикале. Пан Широкий використовує на своїх полях комбіновану технологію обробітку ґрунту; на частині землі використовується оранка, а частина обробляється універсальним культиватором.

«Першою машиною, яку я придбав у BEDNAR, був передпосівний компактор SWIFTER SO 6000F. Я вибрав даний агрегат за результатами демонстрації та повністю налаштував його відповідно до своїх вимог. Наприклад, я вибрав задній дворядний каток Crosskill діаметром 440 мм, який має можливість регулювання відстані між першим і другим рядом котків оскільки поля тут дуже кам’янисті. Також компактор має широкі колеса, які тримують машину. Тож агрегат більш стабільний під час транспортування», – додає пан Широкий.

Першою технікою BEDNAR, яку придбав пан Широкий, був компактор SWIFTER SO_F
Компактор агрегатується з трактором JOHN DEERE потужністю 143 к.с.

Крім цього компактор має такі особливості, як передня гідравлічна вирівнююча планка Crushbar, гідравлічно регульоване дишло та 270 мм стрільчаті лапи з повним перекриттям.

Те, що OMEGA пропонує в стандартній комплектації, інші виробники часто надають за додаткову плату

Основуючись на позитивному досвіді роботи з компактором SWIFTER, Пан Широкий також поповнив парк техніки господарства сівалкою BEDNAR.

«У мене була сівалка іншого виробника з робочою шириною 3 м. Коли я почав думати про придбання нової сівалки, то випробовував машини BEDNAR та іншого іноземного виробника. Я знав, що мені потрібна сівалка шириною 6 м, тому що я хотів побудувати технологічну лінію з такою ж робочою шириною. Крім того, більшість роботи я виконую самостійно, тому для мене важливо освоїти окремі операції за короткий час. Мені сподобалася OMEGA, тому я вирішив придбати саме цю сівалку та оснастив її всі необхідним для мене», — коментує свій вибір господар.

Сівалка OMEGA оснащена двома розподільними головками та має можливість відключення половини робочої ширини.
Комплектація сівалки також включає передню гідравлічно керовану планку Crushbar для ідеального вирівнювання поверхні ґрунту.

Пан Широкий вибрав сівалку OMEGA OO 6000L, оснащену передньою вирівнюючою планкою Crushbar, а також гідравлічним регулюванням глибини посіву, тиску на сошник сівалки та управлінням дисковою секцією. Також сівалка оснащена датчиками потоку насіння та електронною деактивацією половини робочої ширини агрегата.

«В сівалці OMEGA мені подобається система калібрування насіння. Це виконується позаду сівалки з легким доступом, тобто немає потреби в складному калібруванні під висівним механізмом бункера. Мені також подобається шинний коток великого діаметру, який також мала моя попередня сівалка. Паралелограмне кріплення сошників має свої переваги. Ви бачите, що насіння закладене рівномірно і рівномірно сходить», – додає пан Широкий до своїх перших вражень від роботи OMEGA.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР