Помер перший генеральний директор Амазоне-Україна Олександр Грідін

2021-06-07 16:12:09 627
Помер перший генеральний директор Амазоне-Україна Олександр Грідін

Пам’яті Олександра Грідіна, першого генерального директора ДП «Амазоне-Україна», серце якого зупинилось на 64-му році життя.

Компанія Amazone, попри понад 100-літню історію, в Україні офіційно відкрила представництво тільки у 1998 році. З першого дня і впродовж 20-ти років очолював ДП «Амазоне-Україна» Олександр Грідін, ім’я якого назавжди вкарбоване в історію компанії та розвитку українського АПК.

За останні 20 років українське сільське господарство вийшло на новий рівень та зайняло провідну позицію не лише в економіці України, а й світу. Безумовно, кожна компанія, яка принесла на український ринок технології та інновації, здійснила свій великий вклад у досягнення таких високих результатів.

Однією з таких компанії є ДП «Амазоне-Україна», яка входить до п’ятірки лідерів ринку причіпної сільськогосподарської техніки в України загалом, а в окремих сегментах – тримає першість.

«У 1998 році ми вирішили організувати в Україні дочірню компанію. Сьогодні це вже велика історія, і ми можемо відверто сказати: за понад два десятиліття була пророблена колосальна робота. І я маю на увазі – не тільки наші заводи Amazone-Werke, а найперше – наших співробітників тут в Україні, – наголосив Йенс Майснер, керівник з експорту до України компанії Amazone. – Крім того, ми не могли б розвиватись без українських фермерів, які за ці роки зрозуміли, що з технікою Amazone можна не тільки зробити хорошу роботу в сільському господарстві, а й заробити гроші».

Сьогодні інновації, які впроваджує компанія Amazone, дозволяють агровиробникам працювати ефективніше, обробляючи землю, зберігати та примножувати родючість. Так, найбільше розкидачів добрив, що продаються в Україні – виробництва компанії Amazone. Популярність в агровиробників має також обприскувач Pantera, а ґрунтообробні агрегати стали незамінними помічниками українських фермерів. Усіх цих досягнень не можливо було б досягнути без партнерських та довірчих стосунків між виробником техніки, дилером та аграріями.

Фундамент такої міцної співпраці заклав Олександр Григорович Грідін. Саме він зібрав команду професіоналів, налагодив тісну співпрацю з дилерами. За ініціативність та відмінний менеджмент, власники Amazone-Werke, сім’я Драйер, висловлювали Олександру Григоровичу особливу повагу.

Він був завжди професіоналом в усьому, при цьому не втрачав людяності. У колективі ДП «Амазоне-Україна» завжди з теплом у серці пригадують його настанови, поради та цікаві історії, якими Олександр Григорович любив ділитись.

«Олександр Григорович багато та наполегливо працював. Він був цілеспрямованим, справедливим керівником. Кожному, хто з ним мав змогу попрацювати, імпонували не тільки його професійні якості, а й загальнолюдські. Адже він завжди намагався підтримати кожного співробітника, допомогти. За чуйність та турботу він завжди мав велику повагу серед команди ДП "Амазоне-Україна"», – зазначає Віктор Куянов, менеджер з логістики ДП «Амазоне-Україна».

Такий підхід в Олександра Григоровича був у всьому. В роботі завжди керувався правилом: працювати потрібно так, що агровиробник придбавши один агрегат захотів придбати ще. Завдяки такому підходу до роботи, сьогодні чимало фермерів мають ціле «сімейство» техніки Amazone.

Ще будучи на посаді генерального директора ДП «Амазоне-Україна», Олександр Грідін в одному з останніх інтерв’ю сказав: «Я хотів би побажати фермерам, аби їхні плани та зусилля не були марними, щоб вони були при вдачі, а ми будем намагатись допомогти в усьому».

Сьогодні команда ДП «Амазоне-Україна» продовжує працю, започатковану Олександром Грідіним, виводить на ринок інтелектуальну техніку, інноваційні технології, аби і далі український агробізнес не збавляв набраних оборотів, а через інновації – розвивався.

Еще фото
Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Популярные товары

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Тракторы
 • Комбайны
 • Транспорт
 • Для почвы
 • Жатки
 • Уборочная
 • Погрузки
 • Удобрения и полив
 • Прицепы
 • Мототехника
 • Химия для почвы
 • Химия для растений