Amazone представляє нову пневматичну сівалку

2022-10-04 17:10:16 1070
Amazone представляє нову пневматичну сівалку

До виставки SIMA 2022 AMAZONE розширює асортимент пневматичних навісних сівалок новою моделлю – Centaya 3000 Special.

Нова модель Centaya 3000 Special виходить на зміну навісній сівалці AD-P Special. Centaya Special пропонується з об'ємом бункера 1.000 л і 1.500 л і робочою шириною 3 м. Пневматична навісна сівалка може бути оснащена однодисковими сошниками RoTeC або дводисковими сошниками TwinTeC Special.

Сегментована розподільна головка на Centaya Special встановлена ​​позаду насіннєвого бункера безпосередньо над сошниками. Таке розташування забезпечує короткий час транспортування насіння. Бункер розміщений спереду, що забезпечує оптимальний центр ваги поблизу трактора. До розподільної головки можна легко дістатися через завантажувальну дошку, а отже, її можна регулярно перевіряти. Налаштування системи технологічних колій також легко здійснити завдяки хорошому доступу.

Низький профіль бункера також дає водієві кращий огляд машини. Дуже великий отвір для заповнення бункера розміром 2,30 x 0,84 м забезпечує швидке та зручне завантаження не лише з біг-бегів, фронтальних навантажувачів, а й з малих мішків. Глибокий наконечник бункера та круті стінки бункера точно скеровують кожну насінину до дозатора. Крім того, така конструкція означає, що в бункері залишаються лише невеликі залишки.

Керування навісною сівалкою Centaya Special здійснюється через ISOBUS. Власне розроблене програмне забезпечення AMAZONE забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління для водія. У поєднанні з TwinTerminal машину можна швидко та просто підготувати до польових робіт.

Калібрування насіннєвого бункера здійснюється легко та зручно через платформу. Дозуючий пристрій зі зручним доступом на дні бункера забезпечує рівномірне дозування посівного матеріалу. За допомогою лотка насіння збирається та зважується за допомогою ваг, що входять до базової комплектації.

Для різних видів посівного матеріалу або різної норми висіву AMAZONE пропонує для Centaya Special різні котушки для дозування. Для зміни дозуючих котушок потрібно відкрутити всього два болти безпосередньо на дозувальному пристрої за допомогою інструменту, що додається.

Для спрощення подальшого дозування, калібрування та видалення залишків AMAZONE пропонує Centaya Special у поєднанні з терміналом управління AmaTron 4 Comfort-пакет та терміналом TwinTerminal 3.0. Цей термінал закріплюється за допомогою магніта поблизу пристрою, що дозує. Таким чином, калібрування здійснюється безпосередньо біля бункера, і відпадає необхідність багаторазово заходити та виходити з кабіни трактора. Для ISOBUS-керування сівалкою можна взяти на вибір ISOBUS-термінали: AmaTron 4, AmaPad 2 від AMAZONE або будь-який ISOBUS-термінал іншого виробника.

Centaya Special може бути на вибір оснащена однодисковими сошниками RoTeC або дводисковими сошниками TwinTeC Special.

Сошники RoTeC не вимагають обслуговування і надійно працюють навіть при дуже великій кількості соломи та рослинних решток на полі. Формування посівної борозни та оптимальна подача насіння у ґрунт відбувається, з одного боку за рахунок висівних дисків, з іншого – за рахунок борозноутворювача. Опорний коток Control 10 або Control 25 перешкоджає прилипанню ґрунту до висівного диска і точно витримує задану глибину посіву. Вибрати можна міжряддя 12,5 см та 15 см.

Сівалка оснащена високопродуктивними, точними та міцними дводисковими сошниками TwinTeC Special. Сошник з діаметром диска 340 мм забезпечує при тиску на сошник 40 кг точне та чисте укладання посівного матеріалу навіть при високій швидкості та на змінних ґрунтах. Завдяки опорному котку завжди відзначається якісне закриття борозни, тому оптимальне укладання посівного матеріалу гарантовано. Сошник відрізняється плавністю ходу навіть у важких умовах. Міжряддя займає 15 см.

Навісна сівалка Centaya Special може бути з'єднана з різними ґрунтообробними знаряддями AMAZONE дуже просто, швидко і без інструментів – тільки за допомогою системи швидкого зчеплення QuickLink. Залежно від ґрунтових умов можлива комбінація з ротаційними боронами KE02 або ротаційними культиваторами KG і KX. На дуже легких ґрунтах Centaya Special можна використовувати з компактною дисковою бороною CombiDisc.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР