Amazone розширила модельний ряд унікальних пневматичних сівалок

2022-10-19 12:40:04 680
Amazone розширила модельний ряд унікальних пневматичних сівалок

Компанія AMAZONE розширила асортимент унікальних пневматичних сівалок точного висіву з 3-точковим навішуванням новою Precea 6000-2AFCC.

Оптимально підготовлене посівне ложе з рівномірними умовами проростання є основою високих польових сходів. Міцний роторний культиватор KG 6002-2 Super подрібнює та перемішує поверхню ґрунту, залишаючи її надзвичайно рівною завдяки ножам з агресивним кутом атаки. Відокремлення грубих грудок на поверхні і дрібного ґрунту у кореневій зоні створює ідеальні умови для вирощування. Залежно від стану ґрунту та робочої глибини можна досягти швидкості руху до 12 км/год, що забезпечує підвищення продуктивності.

Зручна система з‘єднання дає змогу швидко замінити пневматичну сівалку точного висіву Precea на висівну секцію для зернових Avant із сошниками RoTeC або TwinTeC. Доповнені бункером FTender для добрив або насіння, соло-машини утворюють гнучку та надзвичайно маневрену посівну комбінацію.

Безліч сценаріїв застосування, а особливо поєднання кількох робочих операцій за один прохід, роблять Precea 6000-2AFCC економічно привабливою машиною.

Оновлений сошник для сівби за мінімальним обробітком PreTeC можна механічно навантажувати з тиском до 220 кг. Гідравлічна опція дає змогу регулювати тиск до 350 кг безпосередньо з сидіння трактора під час руху. Це забезпечує плавний хід і рівномірні сходи як при посіві після плуга, так і в мульчу.

Висівний апарат можна швидко адаптувати до конкретних вимог поля без використання інструментів. Глибину сівби можна регулювати індивідуально та зручно за допомогою шкали, де також передбачено паркувальне положення сошників на період зберігання. Силу тиску та кут розкриття V-подібних прикотуючих коліс також можна дуже легко регулювати без використання інструментів. Висівний апарат спроектовано максимально зручним для оператора, а підшипники та втулки, що не потребують обслуговування, оптимально захищені від пилу.

Система розподілу в Precea базується на надлишковому тиску турбіни. Як насіннєвий бункер, так і весь дозатор перебувають під надлишковим тиском. Насіння подається з насіннєвого бункера на герметично закритий дозатором розподільний диск і притискається до отворів диска. Сінгуляція  здійснюється за допомогою трьох автоматичних відсікачів. Після цього насіння потрапляє в магістраль, де надлишковий тиск зникає і зерно точно потрапляє в посівну борозну та фіксується вловлюючим колесом. Оптичний датчик уважно стежить за процесом сінгуляції та повідомляє про будь-які пропуски та двійники на термінал трактора. SmartControl забезпечує повністю автоматичне електричне регулювання відсікачів.

Модель Precea 6000-2AFCC оснащена новим переднім бункером FTender для максимальної ефективності внесення добрив. Ємність місткістю 1600 л або 2200 л зменшує час простою, підвищуючи цим продуктивність. FTender стандартно оснащений електроприводом дозування та керується через термінал ISOBUS. Калібрування можливе безпосередньо на передньому бункері через додатковий TwinTerminal. Для цього передбачені ваги та складне відро, зручно розміщені поряд з дозатором.

Додаткова цінність FTender у тому, що його також можна використовувати як насіннєвий бункер для посівної комбінації Avant 02. Його також можна комбінувати з ґрунтообробною технікою AMAZONE, щоб посіяти, наприклад, проміжні культури та/або внести добрива за один прохід.

Зручне керування сівалкою Precea-2AFCCВ забезпечує програмне забезпечення власної розробки та ISOBUS-термінали, зокрема, AmaTron 4 або AmaPad 2. Сенсорне управління полегшує оператору навігацію програмним забезпеченням.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР