LEMKEN встановив черговий рекорд з продажів

2023-02-28 17:16:15 1079
LEMKEN встановив черговий рекорд з продажів

Компанія LEMKEN, що спеціалізується на професійному рослинництві, закінчила минулий фінансовий рік із позитивною динамікою.

Приріст обороту на 25% до 559 млн євро встановив черговий рекорд сімейного підприємства, що існує вже 243 роки. Новий рік розпочався з великим портфелем замовлень.

"Незважаючи на глобальні проблеми з ланцюжком поставок і рівень інфляції, що росте, ми знову змогли збільшити оборот і підвищити прибуток", - так говорять про попередні дані про оборот засновниця Нікола Лемкен і виконавчий директор Ентоні ван дер Лей.

Обсяг замовлень перевищив усі очікування. 2022 також створив проблеми для фермерів. Однак, незважаючи на зростання виробничих витрат, в цілому вони змогли скористатися одночасно високими цінами виробників для інвестицій у професійну сільськогосподарську техніку.

Виробник сільгосптехніки отримує глобальну перевагу завдяки своєму позитивному іміджу у галузі. Вдалося збільшити обсяги продажів на внутрішньому ринку Німеччини та у закордонному бізнесі.

«В даний час ми вже досягли 80 відсотків обороту за рахунок експортної діяльності і бачимо тут подальший потенціал зростання за рахунок освоєння нових ринків та цільових груп», – розповідає генеральний директор Ентоні ван дер Лей. Крім того, додатковий попит створили такі продукти, як новий культиватор Karat 10 та нові моделі плугів.

Для досягнення своїх амбітних цілей компанія LEMKEN інвестує не тільки в новий цех у Дінтелорді (виробництво сучасної прецизійної просапної техніки), розширення майданчика в Харені (збирання посівної техніки) та програму Excellence (оптимізація виробництва та збирання) в Альпені. Очікується, що придбання південноафриканської компанії Equalizer, що спеціалізується на виробництві пунктирних сівалок з акцентом на мінімальну обробку ґрунту та прямому посіві для великих фермерських господарств, також вплине на стан справ.

У центрі уваги сімейного підприємства перебувають співробітники, чия відданість справі робить істотний внесок у успіх компанії. За минулий фінансовий рік кількість співробітників по всьому світу збільшилася на 1773 особи (+4,5 відсотка). Щоб не зменшувати високі темпи зростання та залишатися визнаним партнером фермерів, LEMKEN постійно шукає добре підготовлених фахівців у всіх сферах діяльності компанії.

У 2023 році компанія LEMKEN очікує подальшого розвитку підприємства на основі вже наявного великого портфеля замовлень. У той час як фермери повинні отримувати вигоду від сприятливої ринкової ситуації, як і очікувалося, європейська аграрна політика, зокрема з її очікуваним додатковим регулюванням, створює несправедливі умови розміщення для іноземних виробників. На провідній світовій виставці сучасної сільськогосподарської техніки у Ганновері, Agritechnica, у листопаді 2023 року очікуються вражаючі презентації інновацій у всьому асортименті продукції. Інвестуючи у такі теми майбутнього, як автономні приводи чи Carbon Farming (вуглецеве землеробство), LEMKEN також виконує свою місію AgroVision Company.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР